Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

نگرانی کشاورزان روس نسبت به تصرف غیرقانونی زمین هایشان

نگرانی کشاورزان روس نسبت به تصرف غیرقانونی زمین هایشان
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

برنامه تظاهرات گروهی از کشاورزان شهر کراسنودار در روسیه با تشکیل یک گروه کاری منحل شد. این گروه از کشاورزان در اعتراض به تصرف غیرقانونی زمینهایشان

آگهی

برنامه تظاهرات گروهی از کشاورزان شهر کراسنودار در روسیه با تشکیل یک گروه کاری منحل شد. این گروه از کشاورزان در اعتراض به تصرف غیرقانونی زمینهایشان تهدید کرده بودند که روز دوشنبه گذشته با تراکتور در مرکز مسکو تظاهرات کنند.

به گزارش رسانه های محلی، حدود ۱۰۰ کشاورز با امضای بیانیه ای خطاب به ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه از عدم فعالیت مقام های محلی خود در حمایت از آنها شکایت کردند.
در گروه کاری شکل گرفته ۲۰ نفر شامل نماینده کشاورزان و برخی مقام های محلی و کشوری از جمله اعضای شورای ریاست جمهوری در حقوق بشر حضور دارند.

یکی از کشاورزان می گوید: «همه آنها دروغ می گویند، چرا زمین های ما را گرفته اند؟ ما صاحبان این زمین ها هستیم اما آنها می خواهند آن را از ما بگیرند. آنها افرادی را دارند که حاضرند با آنها کار کنند. ما هیچ کاری نمی توانیم بکنیم و دوباره زمین هایمان را برای سه سال دیگر به کشاورزانی دیگر اجاره دادیم.»

دیگری می گوید: «من زمینم را در هیچ شرایطی نمی دهم. این زمینی است که از والدینم به من رسیده است و چرا باید آن را به دیگران بدهم؟ از این جا تکان نمی خورم .»

گفته می شود، گروهی که از حمایت دولت محلی برخوردارند در نظر دارند زمین های این منطقه را که غنی ترین منطقه کشاورزی در روسیه محسوب می شود و تولید کننده اصلی محصولات زراعی در این کشور است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بازداشت معاون وزیر دفاع روسیه، «اقدامی برای تضعیف سرگئی شویگو»؛ به فرمان پوتین یا نخبگان؟

نگارش در پشت میله‌های زندان؛ کتاب خاطرات الکسی ناوالنی به زودی منتشر خواهد شد

الکسی ناوالنی، منتقد سرسخت پوتین در قطب شمال زندانی است