Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

مرد درختی بازهم پلیس سیاتل را گرفتار خود کرد

مرد درختی بازهم پلیس سیاتل را گرفتار خود کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

خبر کوتاه کودی لی میلر که به او نام مرد درختی داده اند روز دوشنبه و پس از ۲۵ ساعت با تلاش پلیس از درخت بلندی در مرکز سیاتل پایین آمد. وی هفته گذشته

آگهی

خبر کوتاه

کودی لی میلر که به او نام مرد درختی داده اند روز دوشنبه و پس از ۲۵ ساعت با تلاش پلیس از درخت بلندی در مرکز سیاتل پایین آمد. وی هفته گذشته نیز یک شبانه روز را بر بالای یک درخت ۲۵ متری گذرانده بود و پس از پایین آمدن توسط پلیس بازداشت شد. دادگاهی این مرد درختی را به ایجاد مزاحمت برای کار پلیس و مختل کردن فعالیت بخشی از شهر متهم کرده است.

روز سه شنبۀ گذشته پلیس محل اطراف درختی را که کودی لی میلر از آن بالا رفته بود، برای جلوگیری از آسیب به عابران مسدود کرده بود. او از بالای این درخت به روی عابران شاخه های درخت و پرتقال و سیب پرتاب می کرد.

این مرد درختی که مجهز به یک چاقو بود به پلیس گفته بود که می خواهد روی آن درخت یک کلبه چوبی درست کند و همانجا بماند.

به دلیل ارتفاع بلند درختانی که کودی لی میلر انتخاب می کند ماموران آتش نشانی ترجیح می دهند بدون استفاده از زور و بالا رفتن از این درخت او را تشویق به پایین آمدن کنند چرا که خطر سقوط برای کودی لی میلر در صورت تلاش برای پایین آوردن وی وجود دارد. این مرد درختی برای انجام آزمایشات به منظور اطمینان از سلامت روانی وی به بیمارستان منتقل شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کشته شدن زوج جوان ایرانی به دست راننده کامیون هموطن در سیاتل آمریکا

ویدیو؛ سورتمه بازی هاسکی‌ها در سواحل شنی آفریقای جنوبی

ویدئو؛ مبارزه با کووید۱۹ در ونزوئلا از طریق شرکت در آیین معنوی