ادای احترام ساکنان بروکسل به قربانیان انفجارها

ادای احترام ساکنان بروکسل به قربانیان انفجارها
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

صدها نفر از ساکنان بروکسل با تجمع در نقاط مختلف شهر و روشن کردن شمع به قربانیان انفجارهای روز سه شنبه ادای احترام کردند. در بلژیک سه روز عزای عمومی

صدها نفر از ساکنان بروکسل با تجمع در نقاط مختلف شهر و روشن کردن شمع به قربانیان انفجارهای روز سه شنبه ادای احترام کردند.

آگهی

در بلژیک سه روز عزای عمومی اعلام شده است و سطح امنیتی به بالاترین سطح ممکن یعنی سطح ۴ افزایش پیدا کرده است.

گزارشگر یورونیوز در میان مردم حاضر شد و نظر شماری از آنها را پرسید. ماریا که ایتالیایی است می گوید: «من واقعا می خواهم که در درد و رنج با مردم اینجا شریک بشوم. با وجود این که اینجا کشور من نیست و این مردم هموطن من نیستند. من حس می کنم که اینجا کشور من است و این شهر، شهر من است. با وجود این که کسی را در اینجا نمی شناسم، به نظر من در دنیایی زندگی می کنیم که چنین اتفاقی همه ما را نگران می کند.»

یک پسر جوان می گوید: «شما نباید اجازه بدهید که آنها شما را شکست بدهند. همه ما حیرت زده شده ایم. چنین تهدیدی مدتهاست که در شهر ما وجود داشته است. ما بهت و حیرت را حس می کنیم. اما تلاش می کنیم که قوی بمانیم.»

امانوئل می گوید: «ما نمی ترسیم و متحد باقی می مانیم. ممکن است یک اتفاق دیگر این چنینی هم رخ بدهد. ما اینجا هستیم و مبارزه خواهیم کرد. ما اینجا می مانیم. آنها می خواهند آزادی شما را بگیرند. سبک زندگی ما را بگیرند. اما ما عوض نمی شویم.»

via GIPHY

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

حمله با چاقو به پلیس در بروکسل؛ دست‌کم یک مامور بلژیکی کشته شد

فرار سرباز پیشین بریتانیا و متهم به جاسوسی برای ایران از زندانی در لندن

مقامات امنیتی تاجیکستان از کشته شدن ستیزه‌جویان افغان در آستانه روز ملی خبر دادند