ادای احترام ساکنان بروکسل به قربانیان انفجارها

ادای احترام ساکنان بروکسل به قربانیان انفجارها
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

صدها نفر از ساکنان بروکسل با تجمع در نقاط مختلف شهر و روشن کردن شمع به قربانیان انفجارهای روز سه شنبه ادای احترام کردند. در بلژیک سه روز عزای عمومی

آگهی

صدها نفر از ساکنان بروکسل با تجمع در نقاط مختلف شهر و روشن کردن شمع به قربانیان انفجارهای روز سه شنبه ادای احترام کردند.

در بلژیک سه روز عزای عمومی اعلام شده است و سطح امنیتی به بالاترین سطح ممکن یعنی سطح ۴ افزایش پیدا کرده است.

گزارشگر یورونیوز در میان مردم حاضر شد و نظر شماری از آنها را پرسید. ماریا که ایتالیایی است می گوید: «من واقعا می خواهم که در درد و رنج با مردم اینجا شریک بشوم. با وجود این که اینجا کشور من نیست و این مردم هموطن من نیستند. من حس می کنم که اینجا کشور من است و این شهر، شهر من است. با وجود این که کسی را در اینجا نمی شناسم، به نظر من در دنیایی زندگی می کنیم که چنین اتفاقی همه ما را نگران می کند.»

یک پسر جوان می گوید: «شما نباید اجازه بدهید که آنها شما را شکست بدهند. همه ما حیرت زده شده ایم. چنین تهدیدی مدتهاست که در شهر ما وجود داشته است. ما بهت و حیرت را حس می کنیم. اما تلاش می کنیم که قوی بمانیم.»

امانوئل می گوید: «ما نمی ترسیم و متحد باقی می مانیم. ممکن است یک اتفاق دیگر این چنینی هم رخ بدهد. ما اینجا هستیم و مبارزه خواهیم کرد. ما اینجا می مانیم. آنها می خواهند آزادی شما را بگیرند. سبک زندگی ما را بگیرند. اما ما عوض نمی شویم.»

via GIPHY

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

عامل کشتن دو شهروند سوئدی در بروکسل در پی تیراندازی پلیس بلژیک کشته شد

چرا قرار دادن سپاه پاسداران در لیست سازمان‌های تروریستی برای اتحادیه اروپا و بریتانیا آسان نیست؟

روسیه از انجام «عملیات ضد تروریستی» در داغستان خبر داد