Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

وزیر خارجه بلژیک: صلاح عبدالسلام در پی طراحی حملاتی در بروکسل بوده است

وزیر خارجه بلژیک: صلاح عبدالسلام در پی طراحی حملاتی در بروکسل بوده است
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

صلاح عبدالسلام یکی از مظنونان زنده حملات پاریس از پشت میله های زندان اعتراف کرده که آماده انجام حملاتی در بروکسل بوده است. بر اساس اطلاعات تاکنون

آگهی

صلاح عبدالسلام یکی از مظنونان زنده حملات پاریس از پشت میله های زندان اعتراف کرده که آماده انجام حملاتی در بروکسل بوده است. بر اساس اطلاعات تاکنون منتشر شده او همچنین اعتراف کرده است که قصد داشته در جریان حملات سیزدهم نوامبر پاریس خودش را در استادیوم ورزشی فرانسه منفجر کند اما در آخرین لحظه نظرش را تغییر داده است.

دیدیه رایندرس وزیر خارجه بلژیک در سخنانی گفت: «او آماده بوده است تا دست به اقداماتی در بروکسل بزند و احتمال دارد که ادعای او واقعی باشد زیرا ما مقدار زیادی سلاح بویژه سلاح های سنگین در تحقیقات اولیه پیدا کردیم و در بروکسل شبکه جدیدی از افرادی را پیدا کردیم که با او مرتبط بودند.»

وزیر خارجه بلژیک همچنین گفته است که از زمان حملات تروریستی پاریس در ۱۳ نوامبر تاکنون بیشتر از ۳۰ نفر در ارتباط با حملات پاریس دستگیر شده اند.

با اینکه صلاح عبدالسلام فرد کلیدی حملات تروریستی پاریس دستگیر شده است با این حال سطح هشدار امنیتی در بروکسل بالاست و مقامات در ارتباط با احتمال وقوع حملات تروریستی هشدار داده اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

طرح شکایت وکیل صلاح عبدالسلام علیه دادستان پاریس

خانوادۀ قربانیان امیدوارند نقاط تاریک حملات ۱۳ نوامبر روشن شود

صلاح عبدالسلام تقاضای استرداد به فرانسه را نپذیرفت