Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

۳ طلای دو میدانی داخل سالن قهرمانی جهان به ورزشکاران آمریکایی رسید

۳ طلای دو میدانی داخل سالن قهرمانی جهان به ورزشکاران آمریکایی رسید
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

ورزشکاران آمریکایی مدال طلای سه فینال رقابت های دو میدانی داخل سالن قهرمانی جهان را از آن خود کردند. ترایوُن برومل ورزشکار آمریکایی موفق شد در دومین

آگهی

ورزشکاران آمریکایی مدال طلای سه فینال رقابت های دو میدانی داخل سالن قهرمانی جهان را از آن خود کردند.

ترایوُن برومل ورزشکار آمریکایی موفق شد در دومین روز از این رقابت ها که در پورتلند آمریکا برگزار می شود طلای مسابقه دوی شصت متر را بر گردن آویزد.

این دونده بیست ساله که سال گذشته در مسابقات قهرمانی جهان در پکن پس از اوسین بولت اسطوره جامائیکایی و جاستین گاتلین هموطنش به مدال برنز دست یافته بود، روز شنبه در فینال دوی شصت متر با ثبت رکورد ۶ ثانیه و ۴۷ صدم ثانیه جلوتر از آسافا پاول جامائیکایی و رامون گیتِنز از باربادوس (کشوری جزیره ای در دریای کارائیب) از خط پایان گذشت.

مدال طلای رقابت های پرش با مانع نیز نصیب نایا علی دیگر ورزشکار آمریکایی شد. او در مسابقه فینال با ثبت رکورد ۷ ثانیه و ۸۱ صدم ثانیه جلوتر از دیگر هموطن خود برایانا رالینز و تیفانی پورتر بریتانیایی از خط پایان گذشت.

در فینال مسابقات پرش طول بانوان هم این بریتنی ریس آمریکایی بود که موفق شد با انجام پرش ۷ متر و ۲۲ سانتی متری بالاتر از ایوانا اسپانویچ صرب در جایگاه نخست بایستد. ریس که قهرمان المپیک در همین رشته است تا قبل از آخرین پرش خود پس از اسپانویچ در رتبه دوم قرار داشت. مدال برنز در این ماده به جینی دیلوش آمریکایی رسید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها