تیم های راه یافته به یک چهارم نهایی چمپیونز لیگ و یورولیگ رقیبان خود را شناختند

تیم های راه یافته به یک چهارم نهایی چمپیونز لیگ و یورولیگ رقیبان خود را شناختند
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی چمپیونز لیگ روز جمعه در سوئیس برگزار شد و چهار مدعی اصلی قهرمانی یعنی بارسلون، بایرن مونیخ، رئال مادرید و پاری سن ژرمن

آگهی

قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی چمپیونز لیگ روز جمعه در سوئیس برگزار شد و چهار مدعی اصلی قهرمانی یعنی بارسلون، بایرن مونیخ، رئال مادرید و پاری سن ژرمن هیچیک رو در روی یکدیگر قرار نگرفتند.

بارسلون مدافع عنوان قهرمانی که با حذف آرسنال پا به این مرحله گذاشته باید به مصاف اتلتیکو مادریدی برود که در لالیگا نیز شاگردان دیِگو سیمئونه را در صدر جدول تعقیب می کند. اتلتیکو مادرید دو فصل قبل موفق شده بود در همین مرحله با غلبه بر بارسلون به نیمه نهایی صعود کند.

پاری سن ژرمن قهرمان زودهنگام فرانسه در دیداری سخت و نفس گیر به مصاف منچستر سیتی خواهد رفت. شاگردان لوران بلان که با حذف چلسی به یک چهارم صعود کرده اند باید در مقابل سرخیو آگوئرو و دیگر هم تیمی هایش بخت خود را برای نیمه نهایی بیازمایند.

رئال در این مرحله از شانس بهتری نسبت به دیگر مدعیان برخوردار است و باید مقابل ولفسبورگی به میدان برود که نخستین حضور خود را در یک چهارم نهایی تجربه می کند.

اما بنفیکا که پس از چهار سال غیبت راهی مرحله یک چهارم شده با حریفی قدرتمند به نام بایرن مونیخ رقابت خواهد کرد. دو تیم تا کنون شش بار با یکدیگر رو برو شده اند و بنفیکا هیچگاه نتوانسته پیروز از میدان خارج شود.

در مرحله یک چهارم نهایی یورولیگ نیز بورسیا دورتموند به مصاف لیورپول می رود و جدال دو تیم اسپانیایی اتلتیکو بیلبائو و اف سی سویل از جمله دیدارهای حساس این مرحله است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پانصد روزمانده به المپیک پاریس همچنان ورزشکاران روس و بلاروس بلاتکلیفند

کشتی ازبکی «کورَش» در پاریس؛ ورزشکار زن آلمانی غوغا کرد

جودو؛ چهار طلا برای تیم ژاپن در روز آغازین گرند اسلم پاریس