آیا رویای قهرمانی لستر سیتی به واقعیت خواهد پیوست؟

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
آیا رویای قهرمانی لستر سیتی به واقعیت خواهد پیوست؟

زمانی که کلودیو رانیری، سرمربی ۶۳ ساله ایتالیایی در ابتدای فصل سکان هدایت لستر سیتی را در دست گرفت خوشبینترین کارشناسان ورزشی هم بختی برای قهرمانی این تیم در لیگ برتر قائل نبودند. حال این تیم در فاصله ۸ هفته تا پایان مسابقات با ۶۳ امتیاز در صدر جدول قرار دارد. ۱۸ پیروزی، ۹ تساوی و ۳ شکست حاصل کار مردان رانیری بوده است.

تاتنهام، آرسنال و منچستر سیتی در تعقیب لستر هستند. این تیم در ادامه به مصاف کریستال پالاس، ساتهمتون، ساندرلند، وستهام، سوانسی، منچستر یونایتد، اورتون و چلسی خواهد رفت.

رانیری درباره امکان قهرمانی گفت: «به من باور داشته باشید. می دانیم سخت است. واقعا سخت است. می خواهیم از بازی لذت ببریم و به همین شکل پیش رویم. هواداران به ما افتخار می کنند و رویاهایی در سر دارند. باید این روند را حفظ کنیم. باید تمرکز خود را حفظ کنیم و زیاد هیجان زده نشویم. تمام شهر از ما حمایت می کنند و همچنین فشار می آورند، ولی باید تمرکز خود را حفظ کنیم و از بازی درون زمین لذت ببریم.»

جیمی واردی پدیده لستر سیتی در این فصل بوده است. او عملکرد رویایی داشته و به ماشین گلزنی تیمش تبدیل شده است. جیمی هم اکنون به همراه هری کین، مهاجم تاتنهام با ۱۹ گل، آقای گل لیگ جزیره است.