Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

مهاجران، قربانی رودخانه مرزی مقدونیه

مهاجران، قربانی رودخانه مرزی مقدونیه
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

هشت مهاجر که از ترکیه عازم یونان بودند، روز دوشنبه در اثر واژگون شدن قایقشان در دریای اژه ناپدید شدند. سه مهاجر دیگر نیز که به دلیل بسته شدن مرز

آگهی

هشت مهاجر که از ترکیه عازم یونان بودند، روز دوشنبه در اثر واژگون شدن قایقشان در دریای اژه ناپدید شدند. سه مهاجر دیگر نیز که به دلیل بسته شدن مرز مقدونیه در تلاش بودند از طریق رودخانه مرزی گوگلیا در جنوب شرق مقدونیه، راهی به سوی شمال و غرب اروپا بیایند، در سیلاب این رودخانه غرق شدند.

در اردوگاه ایدومنی نیز حدود ۱۴ هزار مهاجری که خود را به مرز یونان و مقدونیه رساندند، با وجود بسته شدن راه بالکان و سرمای شدید و بارانی بودن منطقه، حاضر به ترک مناطق مرزی نیستند و امیدوارند تصمیم جدیدی درباره سرنوشت آنها گرفته شود.

سخنگوی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل روز یکشنبه وضعیت اردوگاه ایدومنی را برای زندگی غیرممکن خواند. پس از دو روز بارش بدون توقف باران، گل و لای سراسر این اردوگاه را در خود فرو برده است.

قرار است طی روزهای پنجشنبه و جمعه، بار دیگر سران اتحادیه اروپا و ترکیه در بروکسل به گفتگو بنشینند و توافقات در زمینه مدیریت بحران پناهجویان را نهایی کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نخست وزیران یونان و مقدونیه پیمان تغییر نام مقدونیه را امضا کردند

کامیون‌های حامل کمک‌های انسانی به غیرنظامیان فلسطینی از گذرگاه کرم‌شالوم وارد غزه می‌شوند

درخواست آمریکا برای بازگشایی گذرگاه رفح؛ اسرائیل آفریقای جنوبی را به «تحریف واقعیت» متهم کرد