تصاویر شهر الشدادی سوریه پس از بیرون راندن داعش

تصاویر شهر الشدادی سوریه پس از بیرون راندن داعش
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

تعدادی خبرنگار اخیرآً و بدنبال بیرون راندن داعش از شهر «الشدادی» سوریه توسط نیروهای اغلب کُرد از آن دیدن کردند، شهری که در آن ظاهراً داعشی ها در

آگهی

تعدادی خبرنگار اخیرآً و بدنبال بیرون راندن داعش از شهر «الشدادی» سوریه توسط نیروهای اغلب کُرد از آن دیدن کردند، شهری که در آن ظاهراً داعشی ها در خیابانها با شوکرهای برقی زنان به اصطلاح کم حجاب را تادیب می کرده اند.

میله ای که داعش قربانیانش را از آن می آویخته و هتلی که گفته می شود در آن با زنان بدرفتاری می شده است نیز به خبرنگاران نشان داده شد.

مقادیر زیادی مهمات و بمب های دست ساز نیروهای داعش توسط دوربین ها ثبت و ضبط شد.

«الشدادی» در بین دو شهر دیرالزور و حسکه و از اصلی ترین پایگاه های داعش در استان «الحسکه» به شمار می رفت.

از سوی دیگر ولید معلم، وزیر امور خارجه سوریه امروز با بیان این که هر گونه مذاکره درباره ریاست جمهوری خط قرمز دولتش است گفت:«فهم ما از دوره انتقالی، گذر از قانون اساسی فعلی به قانون اساسی جدید است و از دولت فعلی به دولتی که احتمالا احزاب دیگر نیز در آن سهیم خواهند بود.»

به گفته آقای معلم هیاتی به نمایندگی از دولت سوریه در مذاکرات صلح سوریه که روز دوشنبه ۱۴ مارس در ژنو انجام می شود حاضر خواهد شد.

برغم درگیری های پراکنده و گاه و بیگاه و بدبنال موافقت آمریکا و روسیه آتش بسی نصفه و نیمه و شکننده در سوریه از سوی طرفین درگیر رعایت می شود، دستاوردی که امیدها به پایان بخشیدن به جنگ داخلی پنج ساله سوریه را زنده کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آتش بس در سوریه فرصت ارسال کمک به مردم را فراهم کرده است

تلاش پاریس و لندن برای متقاعد کردن مسکو به توقف حملاتش در سوریه

کشته شدن فرمانده ارشد سپاه در حمله هوایی به ساختمانی در کنار سفارت ایران در دمشق