Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

وزیر خارجه سابق اسرائیل: «داعش نه تنها برای جهان عرب بلکه برای کل دنیا تهدید است»

وزیر خارجه سابق اسرائیل: «داعش نه تنها برای جهان عرب بلکه برای کل دنیا تهدید است»
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

با گذشت نزدیک به ده ماه از تصرف پالمیرا توسط داعش٬ یگان های رزمی سوریه به پشتیبانی جنگنده های روس سعی در بازپسگیری این شهر باستانی دارند. داعش با

آگهی

با گذشت نزدیک به ده ماه از تصرف پالمیرا توسط داعش٬ یگان های رزمی سوریه به پشتیبانی جنگنده های روس سعی در بازپسگیری این شهر باستانی دارند. داعش با پیروی از یک نظام عقیدتی خشک و خش در تابستان گذشته چند نفر از جمله مدیر منطقه باستانی پالمیرا را اعدام و مجسمه ها و بناهای تاریخی و باستانی آن را نیز ویران کرد.

در همین حال زیپی لیونی٬ وزیر خارجه سابق اسرائیل که برای شرکت در کنفرانسی به آذربایجان رفته در گفتگو با خبرنگار یورونیوز گفت: «داعش نه تنها برای جهان عرب بلکه برای کل دنیا تهدید است. جنگ
کنونی نبرد دینی بین دنیای اسلام و غیر آن نیست بلکه کشمکش میان گروههای تندرو اسلامگراست؛ گروههایی که دین اسلام را به چیزی غیر از آن تبدیل کرده اند. و از این رو میانه روهایی که برداشت دیگری از اسلام دارند٬ باید به شدت با داعش مبارزه کنند.»

در جبهه دیگر هم حملات نیروهای ائتلاف به رهبری ایالات متحده آمریکا علیه داعش ادامه دارد و در زمین نیروهای وفادار به بشار اسد در نزدیکی حلب به نبرد بی امان با پیکارجویان داعش ادامه می دهند و پیشرویهایی داشته اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ده‌ها کشته و زخمی در حمله مرگبار اوکراین به کریمه؛ روسیه: آمریکا مقصر است، پاسخ می‌دهیم

سایه بریکس بر هژمونی آمریکا در شرق با دیپلماسی چینی و روسی

جعل واقعیت با هوش مصنوعی؛ دختر اوکراینی چگونه در چین پرطرفدار شد؟