Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

جاری ماتی لاتوالا فاتح رقابت های رالی مکزیک

جاری ماتی لاتوالا فاتح رقابت های رالی مکزیک
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

جاری ماتی لاتوالا روز یکشنبه با فتح مسابقات رالی مکزیک به شانزدهمین قهرمانی دوران ورزشی و نخستین پیروزی فصل خود دست یافت. راننده فنلاندی تیم فولکس

آگهی

جاری ماتی لاتوالا روز یکشنبه با فتح مسابقات رالی مکزیک به شانزدهمین قهرمانی دوران ورزشی و نخستین پیروزی فصل خود دست یافت.

راننده فنلاندی تیم فولکس واگن که در مونت کارلو و سوئد حتی یک امتیاز هم نگرفته بود در پایان رقابت های مکزیک که سومین مرحله از رقابت های فصل رالی قهرمانی جهان محسوب می شود، با پیشتازی در یازده مسیر تخصصی از بیست و یک مسیر تعیین شده، در مجموع رکورد زمانی بهتری نسبت به دیگر رقبا به نام خود ثبت کرد و قهرمان شد.

سباستین اوژیه هم تیمی فرانسوی لاتوالا و قهرمان سال گذشته جهان در این رشته که در دو مسابقه ابتدایی فصل به قهرمانی رسیده بود، در مکزیک دو مسیر انتهایی را با پیروزی پشت سر گذاشت اما در مجموع با یک دقیقه و پنج ثانیه اختلاف در جایگاه دوم قرار گرفت.

دانی سوردو راننده اسپانیایی تیم هیوندایی نیز با دو دقیقه و ۳۲ ثانیه اختلاف نسبت به لاتوالا، رتبه سومی این مسابقات را که روز جمعه در جریان نخستین مسیر تعیین شده بدست آورده بود، حفظ کرد.

مرحله بعدی رقابت های رالی قهرمانی جهان یک ماه و نیم دیگر در آرژانتین برگزار می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

فرمول یک؛ همیلتون روند پیروز‌ی‌ در مسابقات فصل را از دومین گرند پری اتریش آغاز کرد

فرمول یک؛ همیلتون با فتح جایزه بزرگ بریتانیا رکوردی جدید برجای گذاشت

اتوموبیلرانی؛ اوژیه برای پنجمین بار فاتح رالی مکزیک شد