Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

شاهزاده اسپانیا اتهامهای مالی را رد کرد

شاهزاده اسپانیا اتهامهای مالی را رد کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

شاهزاده کریستینا، خواهر پادشاه اسپانیا در جلسه رسیدگی به پرونده فساد مالی که به او و همسرش مرتبط است حاضر شد و شهادت داد. در این جلسه از شاهزاده

آگهی

شاهزاده کریستینا، خواهر پادشاه اسپانیا در جلسه رسیدگی به پرونده فساد مالی که به او و همسرش مرتبط است حاضر شد و شهادت داد.

در این جلسه از شاهزاده کریستینا درباره کارت اعتباری پرسیده شد که گفته می شود از آن برای کارهای غیرقانونی از جمله فرار مالیاتی استفاده شده است. او و همسرش متهم هستند که بیش از شش میلیون یورو از پول دولتی را از طریق شرکتی که تحت مالکیت هر دوی آنها بود به طور غیرقانونی کسب کرده اند.

کریستینا از حق قانونی خود استفاده کرد و به سوالهای وکیل مدافع یک شرکت غیرانتفاعی غیردولتی که این پرونده را به راه انداخته است پاسخ نداد. اما در پاسخ به سوالات وکیل مدافع خود گفت: «همسر من درباره جزییات ماجرای کارت اعتباری توضیح داد. به او این کارت داده شد و او آن را قبول کرد. مسئولیت این کارت به عهده او بود. من اصلا به خاطر ندارم که از آن استفاده کرده باشم.»

از او پرسیده شد: «چرا شما پنجاه درصد اموال عمومی شرکت را مال خود کردید؟»

او پاسخ داد: «همسرم از من خواست که چنین کنم. او مدیر بود و بر اساس توصیه مشاور مالیاتی چنین تصمیمی گرفت.»

خواهر پادشاه اسپانیا گفت که هیچ اطلاعی از مسائل مالی مطرح شده در این پرونده نداشت و به دلیل این که همسرش مسئولیتهای مالی را به عهده داشت، هیچ وقت در هیچ مساله ای دخالت نکرده بود.

کریستینا جوانترین دختر پادشاه پیشین اسپانیا، خوان کارلوس است و اولین عضو خانواده سلطنتی اسپانیا است که در ارتباط با پرونده فساد مالی محاکمه می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سرمربی اسپانیایی پرسپولیس رسما معرفی شد؛ گاریدو با چه کارنامه‌ای روی نیمکت سرخ‌پوشان می‌نشیند؟

یادگاری سفر یا «آت و آشغال»؟ بساط سوغاتی‌های جنسی و توهین‌آمیز از بارسلون جمع می‌شود

اغفال زنان اوکراینی و بلاروسی؛ روسپی‌خانه قاچاقچیان در اسپانیا کشف و متلاشی شد