Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

کارگردان فیلم «بازگشته» برنده جایزه انجمن کارگردانان آمریکا

کارگردان فیلم «بازگشته» برنده جایزه انجمن کارگردانان آمریکا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

بهترین کارگردان سال ۲۰۱۵ میلادی عنوانی است که مدیران هالیوود با برگزاری مراسمی به آلخاندرو گونزالس اینیاریتو کارگردان فیلم «بازگشته» اعطا کردند

آگهی

بهترین کارگردان سال ۲۰۱۵ میلادی عنوانی است که مدیران هالیوود با برگزاری مراسمی به آلخاندرو گونزالس اینیاریتو کارگردان فیلم «بازگشته» اعطا کردند.

آلخاندرو اولین کارگردانی است که این جایزه را در دو دوره پیاپی گرفته است. سال گذشته این جایزه به فیلم «برد من»(مرد پرنده ای) ساخته همین کارگردان اعطا شد. با این جایزه آلخاندرو که جایزه گلدن گلوب را هم برده است شانس بیشتری برای جوایز اسکار دارد.

آلخاندرو گونزالس اینیاریتو کارگردان مکزیکی در هنگام دریافت این جایزه گفت: «این لطف و مهربانی ایی که شما امروز به من اعطا کردید، به کشور من مکزیک و به تمام جامعه لاتین تبارهایی که اینجا زندگی می کنند اعطا شده است. من ناگهان خودم را در کانون توجه همه افرادی که اینجا زندگی می کنند دیدم که در فرایند زندگی این کشور سهیم اند. و این لطف و مهربانی شما باعث افتخار و خوشحالی من است.»

جایزه انجمن کارگردانان آمریکا یکی از شاخص های مهم موفقیت یک فیلم در جریان رقابت های اسکار بشمار می رود. سال گذشته نیز فیلم «بردمن» این کارگردان بعد از بردن این جایزه، توانست جایزه اسکار بهترین کارگردانی را نیز کسب کند.

فیلم بازگشته با بازی نقش اول لئوناردو دی کاپریو روایت انتقام یک شکارچی قرن نوزدهمی و تلاش او برای بقا در میان سختی های طبیعت و خیانت همراهانش است که تنها پسرش را به قتل رسانده اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ماجرای سنجاق قرمز برخی از ستاره‌های هالیوود در مراسم اسکار چه بود؟

اعلام برندگان اسکار نود و ششم؛ اوپنهایمر جوایز را درو کرد

چرا انگلیسی زبان رسمی آمریکا نیست؟