داوود اوغلو: با تهدیدهای امنیتی برخورد می کنیم

داوود اوغلو: با تهدیدهای امنیتی برخورد می کنیم
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

احمد داوود اوغلو، نخست وزیر ترکیه روز جمعه در جریان سفرش به شرق این کشور وعده داد که به زودی مناطق جنگ زده بازسازی می شوند. حمله ارتش ترکیه به مواضع

آگهی

احمد داوود اوغلو، نخست وزیر ترکیه روز جمعه در جریان سفرش به شرق این کشور وعده داد که به زودی مناطق جنگ زده بازسازی می شوند. حمله ارتش ترکیه به مواضع نیروهای پ.کا.کا در مناطق کردنشین این کشور موجب تخریب صدها ساختمان شده و خسارات زیادی بر جای گذاشته است.

آقای داوود اوغلو همچنین تاکید کرد که ارتش و دولت در مواجه با تهدیدهای امنیتی با قدرت برخورد خواهند کرد. وی گفت: «نظم عمومی را برقرار خواهیم کرد. هر کسی به هر دلیلی نظم را تهدید کند قطعا متوقف خواهد شد. چه داعش باشد که از سنی های محافظه کار استفاده می کند، چه سازمان تروریستی پ.کا.کا که از شهروندان کرد بهره می برد و چه جبهه انقلابی آزادی مردم که از علوی ها برای ترور استفاده می کند.»

حمله ارتش ترکیه به مناطق کردنشین باعث شده تا هزاران نفر از ساکنان این شهرها، محل سکونت خود را رها کنند و به مناطق امن پناه ببرند. تا کنون دهها غیرنظامی در جریان عملیات نظامی ارتش ترکیه کشته شده اند. سازمان های حقوق بشری دولت ترکیه را به عدم ارسال کمک های پزشکی و نیازهای ضروری به این مناطق متهم می کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بلندپروازی هواپیمایی ترکیه؛ غذا با ستارهٔ میشلن، و تربیت خلبان برای دنیا

تصاویری از ویرانی‌های زلزله ترکیه؛ «همه ساکت، شاید آوایی خفیف از زیر آوار شنید»

تصاویر هوایی از ویرانی‌های انطاکیه ترکیه