Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

سوپر باول امسال نیز در انتظار رکوردهای جدید است

سوپر باول امسال نیز در انتظار رکوردهای جدید است
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پنجاهمین فینال لیگ ملی فوتبال آمریکایی موسوم به «سوپر باول» که محل رویارویی قهرمانان دو جدول کنفرانس غرب و شرق است، روز یکشنبه در سانفرانسیسکو میان

آگهی

پنجاهمین فینال لیگ ملی فوتبال آمریکایی موسوم به «سوپر باول» که محل رویارویی قهرمانان دو جدول کنفرانس غرب و شرق است، روز یکشنبه در سانفرانسیسکو میان دو تیم «کارولینا پنترز» و «دنور برانکوز» برگزار می شود.

این چهارمین رویارویی دنور و کارولینا است که غالبا با پیروزی دنور همراه بوده است. «دنور برانکوز» برای هشتمین بار است که راهی «سوپر باول» می شود. این تیم تا کنون دوبار در سالهای ۱۹۹۷ و ۱۹۹۸ فاتح «سوپر باول» شده است.

فینال لیگ ملی فوتبال آمریکایی هر سال رکورد های تازه ای را چه از نظر میزان بیننده و چه از حیث درآمد تبلیغاتی به همراه دارد.

بهای تبلیغات در مسابقه امسال با شکست رکوردی جدید به پنج میلیون دلار برای هر سی ثانیه رسیده است.

حدود یکصد و پانزده میلیون نفر سال گذشته از طریق گیرنده های تلویزیونی خود این مسابقه را تماشا کردند که در نوع خود رکوردی تاریخی در برنامه های تلویزیونی آمریکا به حساب آمد.

بهای بلیط این مسابقه که برای پیش خرید آن بایست از مدت ها قبل اقدام کرد، بسیار بالا است و نازلترین آن به قیمت ۸۵۰ دلار به فروش می رسد. این در حالی است که برای خرید بلیط این مسابقه، چند روز مانده به برگزاری آن باید دست کم سه هزار دلار پرداخت کرد.

تیم پیتسبورگ استیلرز از حیث قهرمانی در سوپر باول در میان دیگر تیم های لیگ حرفه ای فوتبال آمریکایی رکورد دار است و چارلی هالی بازیکنی است که با کسب دو قهرمانی به همراه سان فرانسیسکو و سه قهرمانی به همراه دالاس کابویز بیشترین افتخار را در این مسابقه کسب کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اسپانیا با کسب نتیجه ۲ بر ۱ مقابل انگلیس قهرمان یورو ۲۰۲۴ شد

یورو ۲۰۲۴؛ رونالدو پنالتی خراب کرد ولی پرتغال با درخشش کاستا حریف فرانسه در یک‌چهارم نهایی شد

یورو ۲۰۲۴؛پیروزی معجزه‌آسای مجارستان مانع تاریخ‌سازی اسکاتلند شد،‌ آلمان و سوئیس راهی مرحله بعد شدند