قهرمان مسابقات رالی، آماده شرکت در مسابقات تیر اندازی المپیک

قهرمان مسابقات رالی، آماده شرکت در مسابقات تیر اندازی المپیک
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

ناصر العطیه ورزشکار قطری و قهرمان دو دوره از مسابقات رالی، فرمان اتومبوبیل را رها کرده تا تفنگ شکاری در دست، در بازی های المپیک ریو شرکت کند. این

آگهی

ناصر العطیه ورزشکار قطری و قهرمان دو دوره از مسابقات رالی، فرمان اتومبوبیل را رها کرده تا تفنگ شکاری در دست، در بازی های المپیک ریو شرکت کند.

این ورزشکار چهل و پنج ساله که دارای مدال برنز بازی های المپیک لندن در رشته تیراندازی با تفنگ شکاری است، برای کسب مجوز شرکت در بازی های المپیک ریو هم اکنون در مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا شرکت دارد.

رالی و تیراندازی، دو رشته ورزشی با ماهیتی کاملا متفاوت و غیر همگون هستند که تبحر در هر یک از آنها با دیگری قابل جمع شدن نیست. اما العطیه می گوید خود را برای قهرمانی در هر دو رشته آماده کرده است: «هر دو ورزش برایم مهم هستند زیرا هر دو را دوست دارم. رالی و تیر اندازی همیشه جزو رویاهایم بوده اند. قهرمانی در این دو رشته بهترین پاداش برای من است.»

مسابقات رالی برای العطیه تداخلی با تمرین و مسابقات تیراندازی ندارد. او تا کنون پنج بار به عنوان تیر انداز در بازی های المپیک آتلانتا، سیدنی، آتن، پکن و لندن شرکت کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها