Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

سفیر اسرائیل در فرانسه: ایران با جنگ نیابتی از تروریسم حمایت می کند

سفیر اسرائیل در فرانسه: ایران با جنگ نیابتی از تروریسم حمایت می کند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

الیزا بن نون، سفیر اسرائیل در فرانسه روز پنجشنبه در سفری به شهر لیون و بازدید از تلویزیون یورونیوز نسبت به سفر حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران

آگهی

الیزا بن نون، سفیر اسرائیل در فرانسه روز پنجشنبه در سفری به شهر لیون و بازدید از تلویزیون یورونیوز نسبت به سفر حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران به پاریس واکنش نشان داد.

وی با اشاره به اینکه رئیس جمهوری اسلامی ایران بیست و هفتم ژانویه برابر با روز جهانی گرامی داشت یاد قربانیان هولوکاست به فرانسه سفر کرده است گفت: «این امری بسیار منفی است زیرا ایران هنوز با جنگ نیابتی حزب الله یا حماس از تروریسم در خاورمیانه حمایت می کند. لفاظی های ایران بسیار بسیار ضد اسرائیلی است و تنها کشوری است که کشوری دیگر را در جهان تهدید می کند. دولت ایران همچنان در حال توسعه موشک های دور برد است زیرا این موضوعی است که در توافق اتمی ماه ژوئیه گنجانده نشده بود. بنابراین ایران همچنان باید ثابت کند که واقعا به دنبال رعایت و احترام به توافقی است که امضا کرده ولی این امر در این زمان در نظر گرفته نمی شود.»

دولت فرانسه روزهای چهارشنبه و پنجشنبه میزبان رئیس جمهوری ایران بود پیش از آن حسن روحانی به ایتالیا و واتیکان سفر کرده بود. این نخستین سفر اروپایی وی پس از توافق هسته ای با شش قدرت جهانی است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

روحانی: فصلی جدید در روابط ایران و اتحادیه اروپا آغاز شده است

حسن روحانی با هدف امضای قراردادهای تجاری وارد پاریس شد

ایتالیا؛ پوشاندن مجسمه های برهنه هنگام بازدید حسن روحانی