برنی سندرز با باراک اوباما دیدار کرد

برنی سندرز با باراک اوباما دیدار کرد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

برنی سندرز، یکی از نامزدهای مطرح حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا با رئیس جمهوری این کشور دیدار کرد. وی این دیدار را که

آگهی

برنی سندرز، یکی از نامزدهای مطرح حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا با رئیس جمهوری این کشور دیدار کرد.

وی این دیدار را که روز چهارشنبه حدود یک ساعت به طول انجامید «مفید» خواند و گفت که درخصوص «مسایل جاری و کمی نیز سیاست» تبادل نظر شده است.

به گفته آقای سندرز، باراک اوباما و جو بایدن معاون ریاست جمهوری تلاش کرده اند تا در این رقابت درون حزبی بی طرف باشند.

آقای سندرز در جمع خبرنگاران گفت: «می دانم که بحث هایی بوده درباره مصاحبه ای که در آن [آقای اوباما] به نفع هیلاری کلینتون مقایسه ای کرده است. من هرگز این را باور نمی کنم. به نظرم او و معاونش تلاش کرده اند که منصف و بی طرف باشند و به باورم که آن ها به همین روش نیز ادامه می دهند.»

آقای اوباما به تازگی و در یک گفتگوی مطبوعاتی از توانایی های هیلاری کلینتون، وزیر اسبق امورخارجه ایالات متحده آمریکا که دیگر نامزد ریاست جمهوری حزب دموکرات است قدرانی کرد. بسیاری اظهار نظر رئیس جمهوری آمریکا را به حمایت از این نامزد تعبیر کردند.

هیلاری کلینتون که در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۰۸ رقیب آقای اوباما بود، پس از شکست در این رقابت مسوولیت وزارت امورخارجه را به مدت چهار سال برعهده داشت. از خانم کلینتون به عنوان یکی از رقبای جدی حزب دموکرات یاد می شود. وی به تازگی وعده داده که در صورت پیروزی، اجرای توافق هسته ای با جمهوری اسلامی ایران را به دقت زیر نظر خواهد داشت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

طرح ۹ اتهام مالیاتی جدید علیه هانتر بایدن علاوه بر خرید غیرقانونی اسلحه

داده‌های سرشماری جدید؛ پردرآمدترین و کم‌درآمدترین لیسانسه‌ها در آمریکا کدامند؟

مقام آمریکایی: ایران در برنامه‌ریزی و اجرای حملات حوثی‌های یمن نقش دارد