Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

اهدا جوایز بلورین اقتصاد در آستانه نشست داووس

اهدا جوایز بلورین اقتصاد در آستانه نشست داووس
Copyright 
نگارش از مسعود سالاری
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در آستانه نشست مجمع جهانی اقتصاد در شهر داووس سوئیس، طی مراسم ویژه ای جوایز موسوم به بلورین به برخی از کنشگران برتر حوزه اقتصاد در جهان اهدا شد

آگهی

در آستانه نشست مجمع جهانی اقتصاد در شهر داووس سوئیس، طی مراسم ویژه ای جوایز موسوم به بلورین به برخی از کنشگران برتر حوزه اقتصاد در جهان اهدا شد.

لئوناردو دی کاپریو، بازیگر سرشناس آمریکایی که یکی از برندگان جایزه بلورین امسال بود، گفت: «ماه گذشته رهبران جهان در نشست آب و هوایی پاریس به یک توافق تاریخی دست یافتند که چارچوب عینی تولید کربن در جهان را مشخص می کند. این گام نخستین بسیار مهم بود، ولی ما برای اعلام پیروزی برای آینده خود و بقای سیاره، هنوز مبارزه ای طولانی را در پیش داریم. توافق پاریس فراخوانی برای کنش بود، اما اکنون بر همه ماست که این پیشرفت را با خلاقیت و پایبندی به تغییر، سامان دهیم.»

نشست ۲۰۱۶ مجمع جهانی اقتصاد روز چهارشنبه بیستم ژانویه رسما گشایش می یابد. محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه و محمد نهاوندیان، رئیس دفتر رئیس جمهوری ایران نیز برای شرکت در اجلاس داووس به این شهر سفر کرده اند. به دنبال توافق هسته ای تهران با قدرت های جهانی و بعد از برداشته شدن تحریم ها علیه ایران، پیش بینی می شود این کشور یکی از محورهای مهم گفتگوهای نشست امسال باشد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

طرح چالشهای اقتصادی دنیا در اجلاس داووس

اقتصاد بیمار چین یکی از عوامل مهم افت روند رشد جهانی اقتصاد است

رشد اقتصادی چین به پایین ترین سطح خود طی ۲۵ سال گذشته رسید