Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

پزشک سوئدی به «آدمربایی» و «تجاوز» متهم شد

پزشک سوئدی به «آدمربایی» و «تجاوز» متهم شد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

پرونده محاکمه یک پزشک سوئدی که سال گذشته بازداشت شده بود با تفهمیم اتهام او به جریان افتاد. او از طرف دادستان استکهلم به «تجاوز جنسی» و «آدم ربایی»

آگهی

پرونده محاکمه یک پزشک سوئدی که سال گذشته بازداشت شده بود با تفهمیم اتهام او به جریان افتاد. او از طرف دادستان استکهلم به «تجاوز جنسی» و «آدم ربایی» متهم شده است. این پزشک سی و هشت ساله متهم است که یک دختر را به مدت شش روز در خانه ای زندانی کرده بود.

وکیل مدافع این پزشک گفته است که موکل او اتهام دادن مواد مخدر، آدمربایی و محروم کردن از آزادیها را پذیرفته است اما اتهام تجاوز جنسی را نمی پذیرد. به گفته موکل این پزشک، او از افسردگی رنج می برد و هدفش از ساختن این خانه و تجهیز آن، زندانی کردن فرد قربانی برای مدت طولانی نبود.

دادستان پرونده این پزشک را متهم کرده است که در روز دیدار با این زن به او توت فرنگی و شکلات آغشته به مواد روانگردان داده بود. او سپس این دختر را که هوشیاریش را از دست داده بود سوار بر خودرو می کند و به خانه ای که برای زندانی کردن دختر ساخته بود می برد.

دادستان این پرونده گفته است که تجهیزات به کار رفته در این خانه نشان می دهد که فرد متهم قصد داشت افراد دیگری را هم در آن زندانی کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سایه جنگ غزه و اعتراضات بر مسابقات یوروویژن ۲۰۲۴؛ خواننده هلندی قبل از فینال کنار گذاشته شد

سوئدِ عضو ناتو به لتونی نیروی کمکی اعزام می‌کند

استکهلم یک خبرنگار چینی را به اتهام اقدام علیه امنیت ملی اخراج کرد