سه فلسطینی دیگر در کرانۀ باختری کشته شدند

سه فلسطینی دیگر در کرانۀ باختری کشته شدند
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

خبر کوتاه سه فلسطینی روز سه شنبه در کرانۀ باختری به ضرب گلولۀ نیروهای اسراییلی کشته شدند. دو نفر از این کشته شدگان هنگامی که با چاقو قصد حمله به یک

آگهی

خبر کوتاه

سه فلسطینی روز سه شنبه در کرانۀ باختری به ضرب گلولۀ نیروهای اسراییلی کشته شدند. دو نفر از این کشته شدگان هنگامی که با چاقو قصد حمله به یک سرباز اسراییلی داشتند از پای درآمدند. تشکیلات خودگردان فلسطین این دو را به نام های عدنال المشتی ۱۷ ساله و محمد کاوازبه، ۲۳ ساله و از اهالی روستاهایی در الخلیل و سعیر معرفی کرده است.

یک فلسطینی دیگر نیز در جریان اعتراض در منطقۀ الخلیل کشته شد. وی ۲۱ سال داشته و ساکن اردوگاه پناهجویان در شهر بیت الحم بوده است.

سخنگوی ارتش اسراییل می گوید معترضان فلسطینی با سنگ و کوکتل مولوتف به سربازان اسراییلی حمله کردند و سربازان اسراییلی نیز با استفاده از تجهیزات ضد شورش سعی در خاتمه دادن به این خشونت ها داشته اند که در جریان آن یک فلسطینی کشته شده است.

با افزایش خشونت ها و بالا رفتن شمار کشته شدگان فلسطینی طی ماههای اخیر در اراضی اشغالی، مارگو والستورم، وزیر خارجۀ سوئد خواستار آغاز تحقیقات برای شناسایی مقصران این خشونت ها شده است.

شمار کشته شدگان فلسطینی طی چند ماه گذشته از مرز ۱۵۰ نفر گذشته است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آیا ایران و ترکیه در جنگ غزه در یک جای مشترک ایستاده‌اند؟

امیر قطر: انفعال جامعه جهانی نسبت به وقایع غزه شرم آور است

در گرماگرم جنگ در غزه، دادگاه رسیدگی به فساد مالی نتانیاهو از سرگرفته شد