Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

آنگلا مرکل: اگر پناهجویی مرتکب جرمی شود از آلمان اخراج می شود

آنگلا مرکل: اگر پناهجویی مرتکب جرمی شود از آلمان اخراج می شود
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان از تغییرات در قوانین مهاجرت کشورش خبر داد. هدف از این تغییرات آسان تر شدن اخراج مهاجرانی است که مرتکب جرم می شوند. تصمیم

آگهی

آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان از تغییرات در قوانین مهاجرت کشورش خبر داد. هدف از این تغییرات آسان تر شدن اخراج مهاجرانی است که مرتکب جرم می شوند.

تصمیم خانم مرکل پس از آن اتخاذ شد که پلیس کلن در پی دریافت دهها مورد شکایت تعرض جنسی به زنان در شب سال نو اعلام کرد که دو سوم مظنونین پناهجو هستند.

صدر اعظم آلمان روز شنبه با حضور در «اگر پناهجویی قانون را زیر پا بگذارد٬ صرف نظر از اینکه با حکم تعلیقی یا حکم زندان روبروست، حق اقامت و روند پناهجویی اش می تواند لغو شود. متخلفانی که پی درپی به سرقت دست می زنند یا به زنان تعرض می کنند باید متوجه باشند که قانون با تمام قوا در برابر آنها می ایستد.»

همزمان شهر کلن روز شنبه صحنه تجمع گروه های مختلف بود. موافقان سیاست های مهاجرتی آنگلا مرکل در گوشه ای و گروهی در اعتراض به تعرض جنسی به زنان و در دفاع از آزادی آنها در گوشه دیگری دست به تظاهرات زدند.

ده ها تن از هواداران جنبش ضد اسلامی شدن اروپا (پگیدا) هم در اعتراض به سیاست درهای باز دولت و ورود پناهجویان به این کشور تظاهرات کردند. پلیس برای جلوگیری از درگیری احتمالی میان گروه های مختلف محل این تجمعات را به شدت تحت کنترل داشت. تجمع هواداران پگیدا به درگیری با نیروهای پلیس انجامید. پلیس برای متفرق کردن این گروه از ماشین های آبپاش استفاده کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تجمع زنان در کلن در اعتراض به تعرض های جنسی شب سال نو

آنگلا مرکل: قانون پناهجویان نیاز به تغییر دارد

در پی حوادث کلن، مرکل خواهان بازنگری در قوانین اخراج خاطیان از آلمان شد