در خبرها آمده بود...

در خبرها آمده بود...
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

هر جمعه، خبرنگاران زبانهای مختلف یورونیوز، سوژه هایی را از گوشه و کنار جهان برای شما انتخاب می کنند که معمولا در سرخط خبرهای رسانه های بین المللی

آگهی

هر جمعه، خبرنگاران زبانهای مختلف یورونیوز، سوژه هایی را از گوشه و کنار جهان برای شما انتخاب می کنند که معمولا در سرخط خبرهای رسانه های بین المللی منعکس نشده اند.

دانش آموز هندی رکورد جهانی کریکت را شکست

پراناو دانواد٬ دانش آموز ۱۵ ساله هندی با ثبت ۱۰۰۹ دوش توانست رکورد تازه ای در کریکت ثبت کند. رکورد پیشین این رشته ورزشی مربوط به آرتور ادوارد جیمز کولینز٬ دانش آموز بریتانیایی است که در سال ۱۸۹۹ توانسته بود ۶۲۸ دوش را ثبت کند.

موشک گم شده آمریکا از کوبا سر در آورد

یک موشک هدایت شونده لیزری آمریکا که برای تمرینات آزمایشی به اسپانیا ارسال شده بود از کوبا سر در آورد. این موشک سال ۲۰۱۴ به اسپانیا ارسال و پس از آن قرار بود به آمریکا بازگردانده شود اما به اشتباه سوار بر هواپیمایی به مقصد هاواناٌ٬ به پایتخت کوبا رسید.

این رویداد نگرانی مقام های آمریکایی را برانگیخته است. آنها بیم دارند که مبادا کوبا فناوری مربوط به این موشک را با چین٬ کره شمالی و روسیه به اشتراک بگذارد.

Source – Wall Street Journal

زنان عربستان سعودی برای برابری با مردان مبارزه می کنند

دو زن در عربستان سعودی به عنوان عضو شورای شهر جده انتخاب شدند. از این پس آنها احتمالا در کنار دیگر اعضای مرد این شورا دور یک میز حلقه می زنند و به بحث و گفت و گو در مورد مسائل شهری می پردازند. در نخستین جلسه این شورا میز زنان با مانع شیشه ای مات از میز مردان جدا شده بود اما ظاهرا کمی بعد به آنها اجازه داده شد تا در کنار مردان دور یک میز بنشینند.

Female members of Jeddah municipal council told to sit behind screen. They insisted on joining male members at table https://t.co/oT8Z9aswmH

— Ahmed Al Omran (@ahmed) January 7, 2016

Source – Gulf News

خیز دولچه اند گابانا برای بازار روسری و عبا در خاورمیانه

دولچه اند گابانا (Dolce&Gabbana) در پنجمین روز از سال نوی میلادی از مجموعه ای متفاوت رونمایی کرد. مجموعه عبا و روسری دولچه اند گابانا کشورهای مسلمان خاورمیانه را هدف قرار داده که بازار بالقوه ارزشمندی برای صنعت مد محسوب می شود.

Dolce & Gabbana the Abaya collection ❤️❤️❤️❤️ #dgabaya ❤️

A photo posted by stefanogabbana (@stefanogabbana) on Jan 5, 2016 at 2:49am PST

#dgabaya ❤️❤️❤️❤️❤️

A photo posted by stefanogabbana (@stefanogabbana) on Jan 5, 2016 at 2:58am PST

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ویدیو؛ سورتمه بازی هاسکی‌ها در سواحل شنی آفریقای جنوبی

ویدئو؛ مبارزه با کووید۱۹ در ونزوئلا از طریق شرکت در آیین معنوی

یادبود جیمزباندها در موزهٔ مادام توسو