سیل هزاران نفر را در انگلستان آواره کرد

سیل هزاران نفر را در انگلستان آواره کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

بارش باران های سیل آسا و بالا آمدن آب در شمال انگلستان زندگی هزاران نفر را با اختلال مواجه کرده است. صدها نفر از ساکنان منطقه ناچار به ترک خانه

آگهی

بارش باران های سیل آسا و بالا آمدن آب در شمال انگلستان زندگی هزاران نفر را با اختلال مواجه کرده است.

صدها نفر از ساکنان منطقه ناچار به ترک خانه هایشان شده اند و برق حدود ده هزار واحد مسکونی قطع شده است. علاوه بر نیروهای امدادی، سربازان ارتش نیز به منطقه اعزام شده اند تا روند تخلیه ساکنان را تسریع کنند.

دیوید کامرون، نخست وزیر بریتانیا نیز روز یکشنبه با بحرانی خواندن وضعیت از اعزام نیروهای بیشتر خبر داد. وی همچنین اعلام کرد که دستور العمل های فعلی برای مقابله با سیل مورد بازنگری قرار خواهند گرفت. آقای کامرون در این باره گفت: «کاری که ما باید انجام دهیم این است که سرمایه گذاری برای تاسیسات ضد سیلاب را با قدرت بیشتری ادامه دهیم. هر زمان که چنین اتفاق هایی بیفتد باید بررسی کرد چه کارهایی انجام داده ایم، چه چیزهایی برنامه ریزی شده و اینکه آیا این کارها کافی اند.»

آب در سطح برخی شهرها و روستاها تا یک و نیم متر بالا آمده و امدادگران ناچارند برای نجات شهروندان از قایق استفاده کنند. یک ماه پیش نیز وقوع سیل در شمال غربی انگلستان صدها میلیون یورو خسارت به بار آورد. به گفته کارسناسان خطر سیل یک پنجم خانه های بریتانیا را تهدید می کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بافتنی‌های پشمی مادربزرگ ۹۴ ساله و شگفتی‌هایش

نخستین حضور عمومی پادشاه بریتانیا بعد از اعلام ابتلا به سرطان

عکس دستکاری شده دیگری از کیت میدلتون؛ همسر ولیعهد با تصویر ملکه بریتانیا چه کرده است؟