Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

یونان آماده دریافت کمک یک میلیارد یورویی می شود

یونان آماده دریافت کمک یک میلیارد یورویی می شود
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

پارلمان یونان روز سه شنبه لایحه ای را در خصوص قوانین مربوط به وام تصویب کرد. بررسی این لایحه از جمله درخواستهای وام دهندگان بین المللی یونان بود. در

آگهی

پارلمان یونان روز سه شنبه لایحه ای را در خصوص قوانین مربوط به وام تصویب کرد. بررسی این لایحه از جمله درخواستهای وام دهندگان بین المللی یونان بود. در ازای تصویب این لایحه، یونان یک میلیارد یورو کمک مالی برای پرداخت بدهی هایش دریافت خواهد کرد.

جورج چولیاراکیس، معاون وزیر دارایی یونان در جمع نمایندگان و در دفاع از این لایحه گفت: «این لایحه راه حلی برای وامهای ناموفق است، به میزان نقدینگی کمک می کند و باعث رشد اقتصادی می شود. هدف این لایحه حمایت از خانواده ها و شرکتهای آسیب پذیر است.»

در جریان این رای گیری ۱۵۳ نماینده عضو ائتلاف الکسیس سیپراس به این لایحه رای مثبت دادند. این در حالیست که ۱۳۸ نماینده اپوزیسیون به این طرح رای منفی دادند.

فوفی گنیاماتا، رهبر حزب سوسیالیست پان هلنیک موسوم به پاسوک در اعتراض به این لایحه گفت: «خواسته شما چیست؟ که ما همدست شما شویم؟ که به آنچه که شما روزی طردش می کردید رای دهیم؟ یا از ما می خواهید شما را به خاطر طرز فکر وحشتناکی که کشور را به این وضعیت کشانده ببخشیم؟ پاسخ ما یک نه بزرگ به شماست.»

همزمان صدها نفر از معترضان به سیاستهای ریاضتی دولت یونان، بیرون از پارلمان این کشور دست به تظاهرات زدند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

انتخابات پارلمانی یونان؛ میتسوتاکیس پیروزی حزبش را «زلزله سیاسی» خواند

انتخابات یونان؛ میتسوتاکیس و سیپراس برای آخرین بار نیروهای خود را بسیج می‌کنند

ژان کلود یونکر به یورونیوز: نحوه برخورد اتحادیه اروپا با بحران یونان بهترین راه ممکن نبود