ادامه حملات ضد اسرائیلی در بیت المقدس در آستانه سفر جان کری

ادامه حملات ضد اسرائیلی در بیت المقدس در آستانه سفر جان کری
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در یکی از دو حمله با سلاح سرد که روز دوشنبه از سوی فلسطینیان در یک محورارتباطی مهم میان بیت المقدس و تل آویو صورت گرفت، یک اسرائیلی کشته و یک تن

آگهی

در یکی از دو حمله با سلاح سرد که روز دوشنبه از سوی فلسطینیان در یک محورارتباطی مهم میان بیت المقدس و تل آویو صورت گرفت، یک اسرائیلی کشته و یک تن دیگر نیز زخمی شد.

در سوء قصدی دیگر در غرب بیت المقدس نیز دو نوجوان دختر چهارده و شانزده ساله فلسطینی پس از حمله با سلاح سرد به دو فرد اسرائیلی و مجروح کردن آنها، هدف شلیک گلوله قرار گرفتند که در این میان یکی از آنها کشته و دیگری به شدت زخمی شد.

این حملات یک روز پیش از سفر جان کری وزیر امور خارجه آمریکا به تل آویو وکرانه باختری رود اردن صورت می گیرد. آقای کری قرار است در این سفر با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار و گفتگو خواهد کرد.

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل روز دوشنبه از تشدید تدابیر امنیتی در بخش اشغالی کرانه باختری رود اردن خبر داد. بازرسی و کنترل خودروها، تعیین مسیرهای مجزا برای تردد فلسطینیان و ابطال مجوز کار اعضای خانواده عاملان حملات بر ضد شهروندان اسرائیلی از جمله این تدابیر اعلام شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پیامدهای عملیات مرگبار حماس؛ اسرائیلی‌های عرب‌تبار از تبعات اعتراض به جنگ غزه می‌ترسند

وقفه‌ روزانه چهار ساعته در جنگ غزه؛ اسرائیل: صرفا برای خروج غیرنظامیان از شمال غزه است و بس

حمله به سایت‌های مرتبط با ایران در سوریه؛ آمریکا سرنگونی پهپاد خود توسط حوثی‌های یمن را تایید کرد