آخرین شماره از مجله چاپ داعش تصویر بمب عامل انفجار هواپیمای روس را منتشر کرد

آخرین شماره از مجله چاپ داعش تصویر بمب عامل انفجار هواپیمای روس را منتشر کرد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

گروه دولت اسلامی، داعش، در آخرین مجله منتشر شده این گروه موسوم به دابیک عکسی از بمبهای دست سازی کوچکی را منتشر کرده است که طی آن هواپیمای مسافربری

آگهی

گروه دولت اسلامی، داعش، در آخرین مجله منتشر شده این گروه موسوم به دابیک عکسی از بمبهای دست سازی کوچکی را منتشر کرده است که طی آن هواپیمای مسافربری روس بر فراز صحرای سینا را منفجر کرده اند.

۲۲۴ مسافر و خدمه این هواپیما دو هفته پیش، در پروازی بین شرم الشیخ و سن پترزبورگ کشته شدند و دولت روسیه پس از تحقیقات نهایی اعلام کرد که سانحه سقوط هواپیما عامل خارجی داشته است. سه شنبه ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد که عاملان سقوط این هواپیمای روس را مجازات خواهد کرد و در دو روز گذشته حملات سنگینی علیه مواضع این گروه در سوریه انجام گرفته است.

همچنین در آخرین شماره دابیک تصویر دو مرد یکی از نروژ و دیگری از چین را مشاهده می کنیم که به گفته نیروهای داعش پس از بن بست مذاکراتی برای آزادی آنها توسط نیروهای دولت اسلامی سربه نیست شده اند.

سرانجام در مورد حملات این گروه افراطی به پاریس اعلام شده است که هدف اصلی این گروه در استادیوم ملی فرانسه، استاد دو فرانس، ترور رئیس جمهوری فرانسه حاضر در استادیوم بوده است. همزمان پلیس فرانسه اعلام کرده است مظنونانی که روز چهارشنبه در حومه شمالی پاریس بازداشت شده اند قصد حمله به فرودگاه ارلی و مرکز تجاری عظیم محله لادفانس، قلب تجاری و اداری پایتخت فرانسه را داشته اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

روایتی از سقوط اف۳۵ آمریکایی؛ خلبان پس از فرود در حیاط خلوت یک منزل مسکونی درخواست آمبولانس کرد

سقوط هواپیمای نظامی در ایتالیا جان یک دختر بچه را گرفت و خانواده‌اش را راهی بیمارستان کرد

سقوط هواپیما در برزیل ۱۴ کشته برجای گذاشت