صنعت گردشگری فرانسه متاثر از حملات تروریستی پاریس

Access to the comments نظرها
نگارش از Soroush Alavi
صنعت گردشگری فرانسه متاثر از حملات تروریستی پاریس

پاریس پایتخت فرانسه هر ساله پذیرای تعداد بیشماری گردشگر از سراسر دنیاست. حملات تروریستی روز جمعه می تواند تاثیر مخربی نه تنها بر روی صنعت گردشگری فرانسه بلکه بر روی بازدهی آژانس های گردشگری، شرکتهای هواپیمایی و بیمه های مسافرتی داشته باشد.

در این راستا شرکت هواپیمایی ارزان قیمت ایزی جت اعلام کرده میزان مسافرانش به مقصد پاریس پس از حملات تروریستی روز جمعه کاهش یافته اما پیش بینی می کند در آینده نزدیک وضعیت به حالت عادی بازگردد.

مگان سین، از شرکت «اسکوار ماوس»، سایت اینترنتی مقایسه بیمه های گردشگری و مسافرتی گفت: «ما شاهد تلفنها و سئوالاتی درباره سفر به پاریس هستیم زیرا نگرانی هایی برای مسافرت به این شهر که یکی از مقاصد گردشگری پرطرفدار محسوب می شود وجود دارد. پیش بینی می کنیم این تحولات تاثیر زیادی بر روی صنعت گردشگری و بیمه های مسافرتی داشته باشد زیرا این شهر گردشگران زیادی دارد.»

مقامات مسئول بلافاصله پس از حملات تروریستی در جهت بازگرداندن آرامش و امنیت به پاریس تلاش زیادی کردند. مراکزی از جمله سالنهای نمایش، موزه ها و یا نمایشگاهها در حال حاضر به کار خود ادامه می دهند و پذیرای مردم و گردشگران هستند.