Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

صاحبان کلوب آتش گرفته در بخارست بازداشت شدند

صاحبان کلوب آتش گرفته در بخارست بازداشت شدند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

روز دوشنبه، صدها نفر از مردم در شهر بخارست، پایتخت رومانی با حضور در مقابل کلوب شبانۀ «کولکتیو»، نسبت به قربانیان آتش سوزی در این محل ادای احترام

آگهی

روز دوشنبه، صدها نفر از مردم در شهر بخارست، پایتخت رومانی با حضور در مقابل کلوب شبانۀ «کولکتیو»، نسبت به قربانیان آتش سوزی در این محل ادای احترام کردند. در جریان آتش سوزی که جمعه شب در این کلوب شبانه بوقوع پیوست، ۳۱ نفر جان باختند.

در همین رابطه، پلیس رومانی روز دوشنبه شش نفر از جمله سه نفر از صاحبان این کلوب شبانه را دستگیر کرد. این حادثۀ آتش سوزی که روز جمعه بوقوع پیوسته است، ۲۰۰ مجروح نیز برجای گذاشته که هنوز ۱۳۰ نفر از این مجروحان در بیمارستان بستری هستند.

کلودیو پیتر و آدریان روجینا، دو نفر از این قربانیان که به هنگام نجات جان تعدادی از افراد در این حادثه جان خود را از دست دادند، نیز از سوی دولت به عنوان قهرمان شناخته شده و مدال شجاعت به آنها اعطا شده است.

رئیس جمهوری لهستان نیز به دلیل کشته شدن تعدادی از اتباع این کشور در این حادثۀ آتش سوزی در این محل حضور یافته و یاد قربانیان را گرامی داشت.

مقامات محلی بخارست به دلیل نحوۀ ارائۀ جواز کار به این کلوب شبانه بدون تاکید بر جنبه های ایمنی به شدت تحت انتقاد قرار گرفته اند.

در هنگام این سانحه، یک کنسرت راک در جریان بوده و بیش از ۴۰۰ نفر برای تماشای این کنسرت در این کلوب شبانه جمع شده بودند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

شهروندان خشمگین بخارست خواستار استعفای دولت شدند

سه مالک باشگاه شبانه در رومانی به قتل غیرعمد متهم شدند

راستگرایان رومانی برای انتخابات پارلمان اروپا جبهه متحد تشکیل دادند