Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

واکنش مردم در اروپا به هشدار سرطان زا بودن سوسیس و کالباس

واکنش مردم در اروپا به هشدار سرطان زا بودن سوسیس و کالباس
Copyright 
نگارش از مسعود سالاری
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

بیشتر مردم در واکنش به اعلام خبر سرطان زا بودن گوشت های فرآوری شده مثل سوسیس و کالباس می گویند هر چیزی متعادلش خوب است. آیا شما از این پس عادت غذایی

آگهی

بیشتر مردم در واکنش به اعلام خبر سرطان زا بودن گوشت های فرآوری شده مثل سوسیس و کالباس می گویند هر چیزی متعادلش خوب است. آیا شما از این پس عادت غذایی خود را تغییر می دهید؟

یک گردشگر فرانسوی در ایتالیا می گوید: «فکر نمی کنم. اگر اینها نباشند، من چیز دیگری نمی خورم. به نظرم تا وقتی که آدم تعادل را در خوردن غذا رعایت کند مشکلی نیست. هر تصمیمی در مورد سرطان گرفته شود، من دست از گوشت خوردن برنمی دارم.»

و البته اگر تمام دنیا هم گیاهخوار شوند، آن قصاب ایتالیایی که گردشگر فرانسوی از او خرید می کند، گوشت را رها نمی کند!

یک شهروند ایتالیایی می گوید: «من فکر نمی کنم عادت غذایی ام را عوض کنم. من در تمام عمر گوشت فرآوری شده خورده ام و به نظرم خیلی های دیگر هم همین طور. اما هیچ اتفاقی نیفتاده.»

و حالا در آلمان، کشور سوسیس. یک گردشگر آمریکایی معتقد است که نباید زیاده روی کرد اما در عین حال نمی تواند از «سوسیس کاری» برلین دل بکند. او می گوید: «سعی می کنم کمتر سوسیس بخورم. به نظرم برای سلامتی بهتر است. از وقتی خوردن گوشت را کم کرده ام، احساس می کنم بدنم سالم تر است. اما حالا که به آلمان آمده ام اولین بار است که “سوسیس کاری” می خورم، چرا که نه؟ هر چیزی اگر به اندازه باشد خوب است.»

و بعد به بریتانیا می رویم، کشور صبحانه های خوشمزه با بیکن و سوسیس. یکی از اهالی لندن از بمباران هشدارهای غذایی شکایت دارد. او می گوید: «من فکر می کنم هشدارهای غذایی خوبند اما نباید اغراق کرد. هر دفعه یک چیز می گویند، گوجه فرنگی سرطان زاست، نمی دانم، خلاصه هر دفعه یک مد جدید و یک هشدار جدید در می آورند.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

آیا جدا خوابیدن زوج‌ها فوایدی هم دارد؟

هشدار یک پزشک فرانسوی درباره تاثیر مصرف زیاد بادام روی افزایش وزن

پژوهشگران از کشف ریزپلاستیک‌‌ها در بافت آلت تناسلی مردان خبر دادند