خبر «تومور مغزی» پاپ تکذیب شد

خبر «تومور مغزی» پاپ تکذیب شد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

واتیکان خبر منتشر شده در یک روزنامه ایتالیایی را مبنی بر بیماری پاپ فرانچسکو تکذیب کرد. بر اساس بیانیه واتیکان، پاپ مشغول کارهای روزمره عادی خود بر

آگهی

واتیکان خبر منتشر شده در یک روزنامه ایتالیایی را مبنی بر بیماری پاپ فرانچسکو تکذیب کرد. بر اساس بیانیه واتیکان، پاپ مشغول کارهای روزمره عادی خود بر اساس برنامه فشرده است و از بیماری رنج نمی برد.

روز چهارشنبه یک روزنامه ایتالیایی با انتشار گزارشی در صفحه اول خود مدعی شد که رهبر ۷۸ ساله کاتولیکهای جهان یک غده سرطانی قابل درمان در سر خود دارد. بر اساس این گزارش که البته از سوی واتیکان تکذیب شده است، پاپ به توسکانی سفر کرده بود تا با یک پزشک ژاپنی او را معاینه کند.

مدیر این روزنامه همچنان از گزارش منتشر شده حمایت می کند و گفته است که انتظار داشت که واتیکان این خبر را تکذیب کند. او گفته است که مدت زیادی را صرف تحقیق درباره صحت این خبر کرده بودند و به همین دلیل نسبت به درستی آن هیچ تردیدی ندارند.

پاپ فرانچسکو در ماههای اخیر در برابر رسانه ها و مردم نشانه ای از بیماری بروز نداده است. با این حال، واتیکان تایید کرده بود که او از ناراحتی اندکی در ناحیه پا رنج می برد و به همین دلیل مشغول فیزیوتراپی بوده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

واتیکان بر ممنوعیت فراماسون‌ شدن کاتولیک‌ها تاکید کرد

بازیگوشی پاپ و راکی در واتیکان؛ فرانسیس، سیلوستر استالونه را به حضور پذیرفت

انتقاد پاپ از جایگزینی حیوانات خانگی به جای فرزندآوری در سایه رشد منفی جمعیت ایتالیا