اولین قهرمانی دنی پدروسا در مسابقات موتو جی پی سال ۲۰۱۵

اولین قهرمانی دنی پدروسا در مسابقات موتو جی پی سال ۲۰۱۵
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دنی پتروسا بالاخره طلسم را شکست و پس از یکسال بدون قهرمانی و مقام اولی، توانست قهرمان رقابتهای موتوجی پی ژاپن شد. همزمان والنیتنو روسی، اسطوره این

دنی پتروسا بالاخره طلسم را شکست و پس از یکسال بدون قهرمانی و مقام اولی، توانست قهرمان رقابتهای موتوجی پی ژاپن شد. همزمان والنیتنو روسی، اسطوره این رقابتها و خورخه لورنزو در رده بندی کلی برای صدر نشینی در رقابتی پایاپای هستند. روسی یکبار دیگر نشان داد که توانمند تر از همتای اسپانیایی اش است.

آگهی

دنی پدروسا از هفدهم اوت سال ۲۰۱۴ تاکنون نتوانسته بود به هیچ فتحی دست پیدا کند و در ژاپن با وجود اینکه مسابقه را از جایگاه پنجم آغاز کرد توانست در نهایت از تمام حریفان پیشی بگیرد و قهرمان شود.

والنتینو روسی هم با کسب مقام دوم در جدول رده بندی کلی به صدر رفت.

در موتو ۲ هم یوهان زارکو ازغیبت تیتو رابات استفاده کرد و اول شد. زارکوی فرانسوی با این هفتمین پیروزی فاتح رقابتهای موتوی ۲ این فصل شد.

اما مسابقات جایزه بزرگ فرمول یک که این بار در سوچی روسیه برگزار می شد کم هیجان بود چرا که از ابتدای مسابقه زمانی که همیلتون از خرابی خودروی روزبرگ بهره برد تا پایان مسابقه بدون اینکه هیچ کدام از تیمها بتوانند به او نزدیک شوند قهرمان رقابتهای جایزه بزرگ سوچی شد تا تقریبا قهرمانی اش در این فصل رقابتها را با تیم مرسدس مسجل ببیند. سباستین فتل با قرار گرفتن روی سکو در رده بندی کلی مسابقات از نیکو روزبرگ بخت برگشته پیشی گرفت و در جای دوم قرار گرفت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ادامه درخشش زنان ایرانی در بازی‌های آسیایی؛ کسب مدال در دوچرخه‌سواری، قایقرانی و تکواندو

حضور ورزنه‌بردار عراقی در دسته‌ای که ورزشکار اسرائیلی شرکت کرده بود جنجالی شد

سایه یک بوسه بر قهرمانی در جام جهانی؛ سرمربی تیم ملی فوتبال زنان اسپانیا برکنار شد