نگاهی به دیدارهای مهم مقدماتی جام ملتهای اروپا

نگاهی به دیدارهای مهم مقدماتی جام ملتهای اروپا
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در ادامه رقابتهای مقدماتی جام ملتهای اروپا پنجشنبه شب چند دیدار برگزار می شود و در مهمترین آنها در گروه «دی» آلمان صدرنشین، میهمان ایرلند تیم سوم

آگهی

در ادامه رقابتهای مقدماتی جام ملتهای اروپا پنجشنبه شب چند دیدار برگزار می شود و در مهمترین آنها در گروه «دی» آلمان صدرنشین، میهمان ایرلند تیم سوم جدول است.

هر دو تیم دیدار قبلی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته اند و برای این دیدار حساس آماده اند. قهرمان جام جهانی حتی با یک تساوی هم می تواند بلیطش را برای دور بعدی بازی ها قطعی کند اما دوبلینی ها برای باقی ماندن در کورس به سه امتیاز خانگی می اندیشند.

اسکاتلندی ها هم در خانه از لهستان، تیم دوم جدول پذیرایی می کنند.

اما در گروه «آی» پرتغال صدرنشین میزبان دانمارک است. باید دید کریستیانو رونالدو که در بازی رفت و در وقتهای تلف شده با یک ضربه سر زیبا سه امتیاز ارزشمند در کپنهاگ برای تیمش کسب کرده بود، این بار در خانه چه خواهد کرد.

پرتغال در صورت پیروزی در این دیدار می تواند به صعود خود بعنوان تیم اول گروه، بیش از پیش امیدوار شود.

دانمارک دوازده امتیازی است و آلبانی شگفتی ساز هم تنها با یک امتیاز اختلاف، سوم است. همزمان آلبانی در خانه با صربستان قعرنشین روبرو خواهد شد.

در گروه «اف» هم سه بازی برگزار می شود و طی آن ایرلند شمالی صدرنشین از یونان قعرنشین پذیرایی می کند و رومانی تیم دوم جدول در خانه به مصاف فنلاند می رود. مجارستان هم با جزایرفارو روبرو خواهد شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا: چلسی-رئال بازی مرگ را برگزار می‌کنند

جودو؛ گرند پری زاگرب با درخشش ورزشکاران فرانسوی آغاز شد

یورو۲۰۲۰؛ تکلیف گروه چهارم مسابقات با صعود انگلیس و کرواسی مشخص شد