Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

نگرانی مقامات آلمان از افزایش شمار پناهجویان در گزارش محرمانه

نگرانی مقامات آلمان از افزایش شمار پناهجویان در گزارش محرمانه
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

هزاران آلمانی مخالف ورود هزاران نفری پناهجویان به آلمان آخر هفته گذشته طی تظاهراتی در زبنیتز واقع در مرز این کشور با جمهوری چک خواستار پایان «سیاست

آگهی

هزاران آلمانی مخالف ورود هزاران نفری پناهجویان به آلمان آخر هفته گذشته طی تظاهراتی در زبنیتز واقع در مرز این کشور با جمهوری چک خواستار پایان «سیاست درهای باز» آنگلا مرکل، صدراعظم، شدند.

روزنامه پرخواننده آلمانی بیلد با استناد به یک گزارش محرمانه دولتی نوشته است که شمار مهاجران و پناهجویانی که امسال وارد آلمان می شوند حدود دو برابر آمار اعلام شده بوده و به ۱.۵ میلیون نفر خواهد رسید، رقمی که ممکن است توانایی دولت آلمان در ارائه خدمات معمولی به پناهجویان را به چالش بکشد.

ولفگانگ شویبله، وزیر دارایی آلمان اخیرا گفته است ورود مهاجران به آلمان باید محدود شود، آلمان بتنهایی و در سطح ملی نمی تواند این بحران را حل کند. وی این بحران را جهانی خواند.

نظرسنجی ها حاکی است محبوبیت خانم مرکل که دروازه های آلمان را به روی سوری ها گشوده در میان شهروندان این کشور تنزل پیدا کرده است.

مسئولان آلمان نگران از افزایش شمار پناهجویان در مراحل بعدی هستند. تخمین زده می شود هر پناهجوی سوری پس از اقامت در آلمان بطور متوسط ۴ تا ۸ عضو خانواده خود را به آلمان فراخواهد خواند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

انتقاد شدید وزیر کشور آلمان از رفتار برخی پناهجویان در این کشور

تلخ و شیرین زندگی برای خانواده پناهجوی سوری در آلمان

آغوش باز آلمان به سوی پناهجویان: سخاوتمندی و یا عملگرایی اقتصادی؟