Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

اسرائیل دسترسی فلسطینیان به بخش قدیمی بیت المقدس را برای دو روز محدود کرد

اسرائیل دسترسی فلسطینیان به بخش قدیمی بیت المقدس را برای دو روز محدود کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در پی حملات روز شنبه و یک شنبه در بیت المقدس، پلیس اسرائیل دسترسی فلسطینیان به بخشی قدیمی بیت المقدس را به مدت دو روز محدود کرده است و تنها توریست

آگهی

در پی حملات روز شنبه و یک شنبه در بیت المقدس، پلیس اسرائیل دسترسی فلسطینیان به بخشی قدیمی بیت المقدس را به مدت دو روز محدود کرده است و تنها توریست ها، ساکنان و یهودی ها می توانند وارد این بخش از شهر شوند.

در ساعات اولیه روز یک شنبه، یک مرد فلسطینی در بخش قدیمی بیت المقدس یک نوجوان ۱۵ ساله اسرائیلی را به ضرب چاقو زخمی کرد. این حمله تنها چند ساعت پس از حمله روز شنبه رخ داد که طی آن یک مرد فلسطینی دو اسرائیلی را کشت و دو نفر دیگر را زخمی کرد.

نورالدین محمد یکی از ساکنان بیت المقدس که پلیس اجازه ورود به بخش قدیمی شهر را به او نداد می گوید: «امروز روز تعطیل یهودی هاست و آنها می خواهند نیایش کنند و من هم می خواهم برای ملاقات والدینم بروم اما آنها به من اجازه نمی دهند وارد بخش قدیمی شوم. من در آناتا در همسایگی بیت المقدس زندگی می کنم که در برگه شناسایی من درج شده است.»

موسی یکی دیگر از ساکنان می گوید: «به من اجازه ندادند وارد شوم زیرا بخاطر شرایط امنیتی مشکلات زیادی در بیت المقدس وجود دارد. آنها اجازه نمی دهند وارد بخش قدیمی شهر شویم.»

یک ویدئوی آماتور کشته شدن مرد فلسطینی را نشان می دهد که با چاقو یک نوجوان را زخمی کرده بود. تنش میان فلسطینی ها و نیروهای اسرائیل از روز پنج شنبه که یک زن و شوهر اسرائیلی در مقابل چشم چهار فرزندشان مورد هدف گلوله قرار گرفته و کشته شدند بالا گرفته است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

یک مرد فلسطینی در بیت المقدس دو اسرائیلی را کشت و دو نفر دیگر را زخمی کرد

اسرائیل به برخی اشتباهات و ناهماهنگی‌‌ها در حمله هفت اکتبر حماس اعتراف کرد

ارتش اسرائیل دستور تخلیه شهر غزه را صادر کرد