قهر دیپلماتیک روسیه و اوکراین در نیویورک

قهر دیپلماتیک روسیه و اوکراین در نیویورک
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

در زمان سخنرانی پترو پوروشنکو، رئیس جمهوری اوکراین در روز سه شنبه در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک، هیأت روسی صحن جلسه را به نشانه اعتراض ترک

در زمان سخنرانی پترو پوروشنکو، رئیس جمهوری اوکراین در روز سه شنبه در مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک، هیأت روسی صحن جلسه را به نشانه اعتراض ترک کرد. هیأت اوکراینی نیز در زمان سخنرانی ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه از جلسه خارج شد. خبرنگار یورونیوز از واکنش مردم اوکراین در این زمینه پرسیده است.

آگهی

یکی از شهروندان در پایتخت، کی یف، می گوید: «فکر می کنم آنها هیچ مشکلی را از قلم نینداختند. مسئله اصلی، توقف جنگ است. همه باید آرام و صلح طلب بمانند.»

ولودیمیر فسنکو تحلیل گر سیاسی در کی یف می گوید: «اوباما در سخنرانی خود از اوکراین گفت و این که نباید اوکراین، کریمه و بحران در شرق کشور را فراموش کرد. من نمی خواهم بگویم که مسئله اوکراین فراموش شده است. اما اخیرا مشکلات تازه ای بروز کرده که جامعه جهانی به آنها بیشتر توجه می کند.»

گر چه رؤسای جمهوری اوکراین و روسیه سعی کردند در ساختمان سازمان ملل با هم مواجه نشوند، اما در جلسه ای مشترک با سران آلمان و فرانسه شرکت کردند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

حمله ۳۸ «پهپاد انتحاری شاهد» به اوکراین؛ کی‌یف: ۲۶ پهپاد را سرنگون کردیم

مقام عالی‌رتبه اوکراین: حملات پهپادی به داخل خاک روسیه افزایش می‌یابد

آزادسازی یک شهرک راهبردی توسط کی‌یف؛ تفاوت نبرد در شرق و جنوب اوکراین در چیست؟