شرکت فرانسوی آلتیس بدنبال تثبیت موقعیت خود در بازار آمریکا

شرکت فرانسوی آلتیس بدنبال تثبیت موقعیت خود در بازار آمریکا
نگارش از Soroush Alavi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پاتریک درائی، تاجر فرانسوی و بنیانگذار شرکت «آلتیس»، کمپانی آمریکایی «کیبل ویژن» را به تملک خود درآورد. براین اساس شرکت آلتیس با پرداخت ۱۷ میلیارد و

پاتریک درائی، تاجر فرانسوی و بنیانگذار شرکت «آلتیس»، کمپانی آمریکایی «کیبل ویژن» را به تملک خود درآورد.

آگهی

براین اساس شرکت آلتیس با پرداخت ۱۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار پنجمین اپراتور تلویزیونی کابلی بزرگ ایالات متحده را صاحب شده است.

برندا کلی، کارشناس کمپانی «لندن کاپیتال گروپ» گفت: «هر توسعه و گسترش یک شرکت در آمریکا در جهت منافع کمپانی است. این یک معامله به ارزش ۱۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون یوروست. اگر این شرکت به توسعه خود ادامه دهد حضور وسیعی در بازار آمریکا خواهد داشت و در این صورت بدنبال رشد بیشتر خواهد بود. کیبل ویژن پنجمین اپراتور کابلی بزرگ ایالات متحده است و می تواند آلتیس را به یکی از بازیگران مهم بازار تلویزیون کابلی تبدیل کند.»

بازار پررونق تلویزیونهای کابلی و اپراتورهای مخابراتی در آمریکا پاتریک درائی را بر آن داشته تا از طریق شرکت آلتیس صاحب اپراتورهای فرانسوی «اس اف آر» و «نومریکابل» وارد این عرصه شود. پیش از این در ماه مه سال جاری آلتیس با پرداخت ۹ میلیارد دلار ۷۰ درصد اپراتور مخابراتی آمریکایی «سادن لینک» را به مالکیت خود درآورده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

عراقچی ال‌جی و سامسونگ را به خداحافظی دائمی تهدید کرد؛ لوازم خانگی ایران چینی می‌شود

مدیرعامل آمازون: ترامپ و بن‌سلمان در افشاگری علیه من نقش داشتند

سال ۲۰۱۸ سالی خونین برای رسانه‌های افغانستان