Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

تظاهرات بزرگ در لندن به نفع پناهجویان

تظاهرات بزرگ در لندن به نفع پناهجویان
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

هزاران نفر از اهالی انگلستان روز شنبه با شرکت در تظاهرات بزرگی در مرکز لندن، از پناهجویان حمایت کردند. تظاهرکنندگان خواستار کمک بیشتر دولت بریتانیا

آگهی

هزاران نفر از اهالی انگلستان روز شنبه با شرکت در تظاهرات بزرگی در مرکز لندن، از پناهجویان حمایت کردند. تظاهرکنندگان خواستار کمک بیشتر دولت بریتانیا به پناهجویان شدند.

این تظاهرات توسط دو نفر در فیس بوک برنامه ریزی شده بود و مورد استقبال قرار گرفت. سازمان ها و نهاد های حقوق بشری و پناهندگی از جمله سازمان عفو بین الملل، جنبش همبستگی با سوریه و جمعیت های ضد جنگ از تظاهرات امروز پشتیبانی و در آن شرکت کردند.

یکی از شرکت کنندگان می گوید: «ما اینجا هستیم تا همبستگی خودمان را با پناهجویان نشان دهیم. آنها فقط ذره ای انسانیت از مردم دنیا که شاهد از دست دادن زندگی آنان هستند، می طلبند. پس، ما می خواهیم حمایتمان را نشان دهیم و ورود آنها را به انگلستان خوش آمد بگوییم.»

دیگری با انتقاد از عملکرد کشورش در خاورمیانه می گوید: «ما امروز با خانواده هایمان اینجا آمده ایم تا بگوییم که دولت ما باید مرزها را بازکند و بگذارد پناهجو ها وارد شوند. این مردم بدنبال سودجویی نیامده اند. از بمب های ما فرار کرده اند. وقت آن است که مسئولیتمان را در قبال آشوبی که طی دهه ها در خاورمیانه بوجود آورده ایم، بپذیریم.»

اشاره به موضوع سوریه در میان بنرهای دیده شده، برجسته بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پلیس لندن به دنبال چاقوکشی که تاکنون چهار نفر را مجروح کرده است

مسابقات دوی قهرمانی جهانی حلزون‌ها

آیا مهاجرت به بریتانیا با شگفتی‌سازی حزب کارگر در منحصر به فردترین انتخابات اروپا آسان می‌شود؟