Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

پلیس لندن به دنبال چاقوکشی که تاکنون چهار نفر را مجروح کرده است

تصویر تزئینی است
تصویر تزئینی است Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

پلیس لندن به دنبال مرد چاقوکشی است که در خیابان‌های این شهر بدون انگیزه مشخصی به چهار نفر که هیچ ارتباطی هم با یکدیگر نداشتند، با چاقو حمله کرده است.

آگهی

کارآگاهان پس از اینکه با چندین قربانی با جراحات قابل توجه مواجه شدند، تصویر دوربین مدار بسته از مظنون به چاقوکشی را منتشر کردند.

در اولین حمله، مردی ۴۲ ساله در ساعت ۹:۳۰ صبح روز چهارشنبه ۳ ژوئیه در خیابان گلنکو مورد حمله قرار گرفت و دچار جراحت چاقو در گوش شد.

مظنون یک مرد سیاه پوست عضلانی، حدود ۳۵ ساله با موهای تیره صاف و لباس تیره توصیف شده است.

در حمله دیگری، چهار روز بعد در تاریخ ۷ ژوئیه، مرد ۴۱ ساله دیگری توسط مردی که هودی و دستکش سفید پوشیده بود، حدود ساعت ۱۰ صبح نزدیک ایستگاه اتوبوس در همان خیابان مورد حمله با چاقو قرار گرفت و صورت و گلوی او دچار بریدگی شد.

در ساعت ۱۰ شب همان روز در خیابان فریر مردی که هودی، تیشرت سفید و شلوار تیره پوشیده بود، با چاقو صورت مردی ۵۷ ساله را خراش داد.

روز بعد، حدود ساعت ۳:۱۰ صبح، مردی ۴۷ ساله در یکی دیگر از خیابان‌های لندن توسط مظنونی که لباس مشکی و کاپشن به تن داشت مورد حمله قرار گرفت و چشم قربانی را زخمی کرد.

پلیس می‌گوید از پیش آمدن این وضعیت بسیار نگران است و حملات پیاپی به چهار نفر مختلف نشان می‌دهد که مظنون یک نفر است. مقام‌های پلیس لندن با انتشار تصویر فرد از شهروندان خواستند هر کس این فرد را در جایی دید سریعا با پلیس تماس بگیرد.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هنوز مشخص نیست انگیزه این فرد چیست و چرا دست به چنین حملاتی می‌زند اما مقام‌های پلیس لندن اعلام کرده‌اند گشت‌زنی نیروهای خود را در محدوده‌هایی که این حملات صورت گرفته افزایش داده‌اند تا بتوانند هرچه سریعتر ضارب را دستگیر کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پلیس فنلاند: حمله با چاقو به یک کودک در هفته‌ گذشته «انگیزه نژادی» داشته است

مرد افغان پس از حمله با چاقو به تماشاگران فوتبال به ضرب گلوله پلیس آلمان کشته شد

بزرگداشت یاد پلیس کشته شده با چاقو به دست مهاجر افغان در مانهایم آلمان