Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

پاپ فرانچسکو: توجه به تغییرات اقلیمی و شنیدن صدای فقیرترین انسانها

پاپ فرانچسکو: توجه به تغییرات اقلیمی و شنیدن صدای فقیرترین انسانها
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

پاپ فرانچسکو، رهبر کاتولیکهای جهان روز جمعه در دیدار با شرکت کنندگان در نشست بین المللی بنیاد توسعه پایدار، خواستار همکاریهای جهانی نزدیک تر برای

آگهی

پاپ فرانچسکو، رهبر کاتولیکهای جهان روز جمعه در دیدار با شرکت کنندگان در نشست بین المللی بنیاد توسعه پایدار، خواستار همکاریهای جهانی نزدیک تر برای مبارزه با تغییرات اقلیمی شد.

پاپ تغییرات اقلیمی را موضوعی در ارتباط با عدالت و همبستگی در جهان دانست و تاکید کرد که فقرای جهان بیش از دیگران از نتایج تغییرات اقلیمی رنج می برند.

پاپ فرانچسکو در سخنانی گفت: «من از همه می خواهم که در جریان جستجوی راه حل جهانی برای بحران اجتماعی – زیست محیطی پیچیده کنونی، تلاش کنید تا صدای فقیرترین انسانها شنیده شود. به صدای فقیرترین کشورها و فقیرترین انسانها گوش کنید.»

در سال جاری دو نشست مهم درباره تغییرات اقلیمی برگزار می شود. نخست تصویب اهداف توسعه پایدار در سازمان ملل متحد در پایان ماه سپتامبر و سپس کنفرانس تغییرات اقلیمی سازمان ملل در پاریس در ماه دسامبر آینده.

فرانسوا اولاند، رئیس جمهوری فرانسه روز پنجشنبه در دیدار با اعضای سازمانهای غیردولتی و شخصیتهای سیاسی گفت ضروری است که در کنفرانس تغییرات اقلیمی در پاریس به توافقی در این زمینه دست یابیم. آقای اولاند تاکید کرد که گرم شدن زمین باعث مهاجرت و آواره شدن تعداد زیادی از مردم جهان شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

واتیکان برای آمرزش گناهان کاتولیک‌ها دستورالعمل منتشر کرد

عبدی و خدیر: ایران از اسلام انقلابی عبور می‌کند؛ مسلمانی ایرانیان با مسلمانی اعراب فرق دارد

بازار رحم اجاره‌ای، آیا تلاش‌ها برای حمایت از حقوق زنان در کنفرانس جهانی رم به نتیجه می‌رسد؟