Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

گروگان فرانسوی آزاد شده در یمن به کشورش بازگشت

گروگان فرانسوی آزاد شده در یمن به کشورش بازگشت
Copyright 
نگارش از مسعود سالاری
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

ایزابل پریم فرانسوی که در صنعا پایتخت یمن به دست نیروهای القاعده به گروگان گرفته شده بود، پس از آزادی روز جمعه به فرانسه بازگشت. او در فرودگاه پاریس

آگهی

ایزابل پریم فرانسوی که در صنعا پایتخت یمن به دست نیروهای القاعده به گروگان گرفته شده بود، پس از آزادی روز جمعه به فرانسه بازگشت. او در فرودگاه پاریس مورد استقبال فرانسوا اولاند رئیس جمهوری و لوران فابیوس وزیر امور خارجه کشورش قرار گرفت.

خانم پریم گفت: «اسارت من تقریبا پنج ماه طول کشید، اما می دانستم که فرانسه پشت من است زیرا هرگز هموطنان را رها نمی کند. بنابراین از شما تشکر می کنم. از همه ارگان هایی که مراقب خانواده ام بودند و به محض رسیدن من به عمان هم مراقب خودم بودند، تشکر می کنم.»

آقای اولاند نیز گفت: «اتباع فرانسوی در مناطق خطرناک باید خیلی احتیاط کنند و خود را در معرض دید قرار ندهند. بعضی ها مجبورند، مأموریتشان ایجاب می کند. ولی بقیه باید احتیاط کنند.»

دولت فرانسه مشخص نکرد که در قبال آزادی این شهروند خود چه هزینه ای پرداخت کرده، اما آقای فابیوس گفته است که ربایندگان این زن فرانسوی در آستانه کشتن او بوده اند.

خانم پریم که برای یک سازمان بشردوستانه آمریکایی در یمن کار می کرد، در ماه فوریه گذشته به همراه مترجمش به اسارت در آمد و بالاخره با میانجیگری مقامات عمان آزاد شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

حوثی‌های یمن از توانایی خود در حمله به اهدافی در دریای مدیترانه خبر دادند

شرکت امنیتی آمبری: موشک حوثی‌ها به یک نفتکش با پرچم پاناما اصابت کرد

تهدید فراتر از دریای سرخ حوثی‌ها: از این پس «تمام کشتی‌های عازم اسرائيل» را هدف می‌گیریم