Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

واکنش بازماندگان سرنشینان ام اچ ۳۷۰ به یافته شدن قطعه ای از هواپیما

واکنش بازماندگان سرنشینان ام اچ ۳۷۰ به یافته شدن قطعه ای از هواپیما
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

تائید مقام های مالزی مبنی بر اینکه قطعه یافته شده در سواحل جزیره ریونیون فرانسه متعلق به پرواز ام اچ ۳۷۰ است، واکنش بازماندگان و نزدیکان سرنشینان

آگهی

تائید مقام های مالزی مبنی بر اینکه قطعه یافته شده در سواحل جزیره ریونیون فرانسه متعلق به پرواز ام اچ ۳۷۰ است، واکنش بازماندگان و نزدیکان سرنشینان این هواپیمای ناپدید شده را در پی داشت.

برخی از اقوام سرنشینان این هواپیما معتقدند که مقام های این کشور تنها با تائید این ادعا می خواهند پرونده این حادثه را ببندند و برخی دیگر نیز از آنها خواسته اند برای یافتن شواهد بیشتر و احتمالا جعبه سیاه هواپیما به جستجوهای خود ادامه دهند.

یکی از آنها می گوید: «این قطعه کوچک نشان دهنده چه می تواند باشد آنهم در مقابل هواپیمایی که ۲۳۰ تن وزن دارد؟ چرا آنها ما را احمق فرض می کنند؟ چه پیشنهادی دارند؟ می خواهند به ما غرامت بدهند؟ مطمئنا ما قبول نمی کنیم.»

دیگری نیز می گوید: «گام بعدی و خواست ما از دولت مالزی و مالزی ایرلاین این است که ما را به این جزیره فرانسوی ببرند و اجازه دهند ما نیز خود در جستجو مشارکت کنیم. ما چیزی را قبول نمی کنم و می گوییم همه اش دروغ است.»

یکی از دیگر باز ماندگان نیز با اشاره به لزوم ادامه جستجو ها معتقد است: «این آخر کار نیست. درست که چیزهایی یافته اند اما این آخر ماجرا نیست . آنها هنوز باید کل قطعات هواپیما را پیدا کنند و این چیزی است که قاعدتا باید رخ دهد. ما هنوز می خواهیم که اجساد سرنشینان این هواپیما به خانه هایشان بازگردندانده شود.»

این هواپیما ماه مارس گذشته با ۲۳۹ سرنشین از
در مسیر کوالالامپور به پکن ناپدید شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

۱۰ سال پس از ناپدید شدن هواپیمای مالزی بستگان قربانیان در چین خواستار جستجوی دوباره شدند

ظرفیت‌های پنهان فریبکاری هوش مصنوعی؛ آیا فناوری انسان نسل او را منقرض می‌کند؟

کشف بقایای زنان متعلق به ۶ هزار سال پیش که به شیوه «مافیاهای ایتالیایی» شکنجه و خفه شده‌اند