برتری ورزشکاران روس درچهاردهمین روز بازیهای اروپایی باکو

برتری ورزشکاران روس درچهاردهمین روز بازیهای اروپایی باکو
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

بازیهای اروپایی باکو روز جمعه نیز پیگیری شد و در فینال بسکتبال سه نفره زنان، تیم روسیه با برتری ۲۲ بر ۱۷ مقابل تیم اوکراین به مدال طلا رسید. تیم

آگهی

بازیهای اروپایی باکو روز جمعه نیز پیگیری شد و در فینال بسکتبال سه نفره زنان، تیم روسیه با برتری ۲۲ بر ۱۷ مقابل تیم اوکراین به مدال طلا رسید. تیم بسکتبال زنان اسپانیا مدال برنز این مسابقات را دریافت کرد.

در قسمت مردان باز هم این تیم روسیه بود که ۱۸ بر ۱۴ بر اسپانیا غلبه کرد و توانست صاحب مدال طلای این مسابقات شود. مدال برنز این رشته به تیم صربستان رسید.

در رشته بوکس و در فینال وزن به اضافه نود و یک کیلو جو جویس ورزشکار آلمانی توانست گاسان جیملاتف حریف روس خود را شکست دهد و مدال طلا را بر گردن آویزد. ورزشکاران فرانسوی و آذربایجانی در این وزن به طور مشترک مدال برنز دریافت کردند.

در رشته شمشیربازی و در ماده فلوره تیمی، روسیه در جایگاه نخست قرار گرفت و مدال طلا را از آن خود کرد. تیم های فرانسه و ایتالیا در این ماده به نقره و برنز دست یافتند.

در رشته شنا و در فینال ماده دویست متر آزاد زنان آرینا اوپِنیشوا از روسیه مدال طلا را از آن خود کرد و شناگران هلند و آلمان نقره و برنز دریافت کردند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها