مشکلات دو برادر در اداره کسب و کارشان در آتن

مشکلات دو برادر در اداره کسب و کارشان در آتن
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

یانیس و واسیلی دو برادری هستند که در آتن برای خود کسب و کاری را راه انداخته اند. اما بحران اقتصادی و بی تکلیف ماندن مذاکرات هر دو برادر را از نا

آگهی

یانیس و واسیلی دو برادری هستند که در آتن برای خود کسب و کاری را راه انداخته اند. اما بحران اقتصادی و بی تکلیف ماندن مذاکرات هر دو برادر را از توان انداخته است.

یانیس مارتاتوس، در ارتباط با صنعت گردشگری با خدمات آنلاین به شرکت های توریستی مشاوره می دهد.

یانیس می گوید: «طولانی تر شدن مذاکرات برای ما فاجعه بار است، وضعیت بدتر هم می شود. با هر شرکت و واحد تجاری که تماس می گیری می گوید منتظر بمان، نمی دانیم فردا چه پیش می آید.»

واسیلی مارتاتوس، برادر دیگر، مدیریت یک بار و یک کافه تریا را در آتن بر عهده دارد. دو برادر توانسته اند این بار را با هر مصیبتی که شده فعال نگاه دارند.

واسیلی می گوید: «همه نگرانیم. مشتریانمان نگرانند و بحران یونان تنها موضوع صحبت آنهاست؛ این که فردا چه پیش می آید، و این که جریان مذاکرات رو به کجا دارد. چکیده صحبت مشتریان سناریوهای متفاوتی است که احتمال می رود در روزهای آتی روی دهد، سناریو و سناریو.»

فیی دولگکری، خبرنگار یورونیوز از آتن می گوید: «شاید کافه تریا و رستورانها هنوز پر باشند اما دو کلمه ناامنی و نامطمئنی پرتکرارترین کلمات در محاوره مشتری های آنهاست. حالِ جوانان صاحب کسب و کار کوچک نیز همان حال و نگرانی مردم برای فرداست، و این در حالی است که بازار تکانی نمی خورد و مدتی است که از حرکت ایستاده است.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اولین بار در یک کشور مسیحی ارتدوکس؛ پارلمان یونان لایحه ازدواج همجنس‌گرایان را به رای می‌گذارد

تلاش برای حل اختلافات دیرینه یونان و ترکیه؛ اردوغان در سفر تاریخی به آتن وعده گشایش «دوران جدید» داد

یونان برای کمبود نیروی کار به مهاجران غیرقانونی روی می‌‌آورد