جب بوش می خواهد با هیلاری کلینتون رقابت کند

جب بوش می خواهد با هیلاری کلینتون رقابت کند
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

جب بوش، پسر و برادر دو رییس جمهوری پیشین ایالات متحده از حزب جمهوریخواه، کاندیدای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری شد. فرماندار سابق ایالت فلوریدا که

آگهی

جب بوش، پسر و برادر دو رییس جمهوری پیشین ایالات متحده از حزب جمهوریخواه، کاندیدای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری شد. فرماندار سابق ایالت فلوریدا که ابتدا باید در رقابتی درون حزبی بر سایرین پیروز شود، روز دوشنبه در جمع هواداران خود در میامی از علاقه اش برای رقابت در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ و حضور در کاخ سفید سخن گفت و کشورش را پس از هشت سال ریاست جمهوری اوباما، سزاوار شرایط بهتری دانست.

جب بوش با طعنه زدن به رویه حزب دموکرات، گفت: «ما به رییس جمهوری دیگر که صرفا بخواهد بر بالاترین جایگاه کشور نشسته باشد، نیاز نداریم. ما رییس جمهوری می خواهیم که اهل چالش باشد و بتواند فرهنگ ملی سرمایه در کشورمان را تغییر بدهد.»

آقای بوش شصت و دو ساله، می گوید که با اجرایی کردن برنامه هایش موجب رشد اقتصادی چهار درصدی و ایجاد نوزده میلیون شغل در ایالات متحده خواهد شد.

پیش تر خانم هیلاری کلینتون از حزب دموکرات با معرفی خود بعنوان مدافع طبقه متوسط، وارد کارزار انتخاباتی شده و آقای بوش او را رقیب اصلی خود در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ می پندارد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بازگشت ریک سانتوریوم به صحنه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

مایک هوکابی نیز به جمع نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا پیوست

دو چهرۀ جدید جمهوریخواه وارد رقابت های ریاست جمهوری شدند