یوونتوس و بارسا در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل یکدیگر قرار می گیرند

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
یوونتوس و بارسا در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل یکدیگر قرار می گیرند

یکی از مهمترین مسابقه های سال فوتبال روز شنبه در شهر برلین آلمان برگزار می شود. در این دیدار و در فینال لیگ قهرمانان اروپا دو تیم یوونتوس و بارسلون مقابل هم قرار می گیرند.

آخرین دیدار این دو تیم در لیگ قهرمانان اروپا به سال ۲۰۰۳ میلادی برمی گردد، دیداری که در ان یوونتوس توانست بارسا را در مرحله یک چهارم نهایی مغلوب کند.

لوییز انریکه، مربی تیم بارسلون می گوید: «مسابقه سختی خواهد بود. یوونتوس تیم قوی است و من مطمئنم که حریفمان در بازی هر کاری خواهد کرد تا فرصت گل خلق کند و فکر نمی کنم که آنها بازی خلاف سبک همیشگی شان ارائه دهند زیرا سبک یوونتوس بسیار شبیه به ماست. آنها همچنین باید توپ را در اختیار داشته باشند تا بتوانند به سبک خودشان بازی کنند. این هم حقیقت دارد که آنها در دفاع از زمین خود بسیار خوبند.»

پیش بینی می شود که بارسا در این بازی با حضور سه ستاره استثنائی اش بسیار قوی و موثر عمل کند. انها توانسته اند از ابتدای این فصل از رقابتها تاکنون ۱۲۰ گل را وارد دروازه های حریف کنند.

ماسیمیلیانو الگری، سرمربی تیم یوونتوس می گوید: «هنگامیکه به مسی، نیمار و سوارز نگاه می کنید، همیشه این سوال مطرح است که در فینال چگونه می توانید انها را متوقف کنید؟ آنها سه بازیکنان فوق العاده هستند و ما باید طی نود دقیقه بسیار ماهرانه عمل کنیم. ما باید در دفاع بسیار قوی عمل کنیم و از فرصتها برای گل زدن استفاده کنیم.»

این بازی در ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه به وقت محلی برگزار خواهد شد.