Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

یوونتوس و بارسا در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل یکدیگر قرار می گیرند

یوونتوس و بارسا در فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل یکدیگر قرار می گیرند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

یکی از مهمترین مسابقه های سال فوتبال روز شنبه در شهر برلین آلمان برگزار می شود. در این دیدار و در فینال لیگ قهرمانان اروپا دو تیم یوونتوس و بارسلون

آگهی

یکی از مهمترین مسابقه های سال فوتبال روز شنبه در شهر برلین آلمان برگزار می شود. در این دیدار و در فینال لیگ قهرمانان اروپا دو تیم یوونتوس و بارسلون مقابل هم قرار می گیرند.

آخرین دیدار این دو تیم در لیگ قهرمانان اروپا به سال ۲۰۰۳ میلادی برمی گردد، دیداری که در ان یوونتوس توانست بارسا را در مرحله یک چهارم نهایی مغلوب کند.

لوییز انریکه، مربی تیم بارسلون می گوید: «مسابقه سختی خواهد بود. یوونتوس تیم قوی است و من مطمئنم که حریفمان در بازی هر کاری خواهد کرد تا فرصت گل خلق کند و فکر نمی کنم که آنها بازی خلاف سبک همیشگی شان ارائه دهند زیرا سبک یوونتوس بسیار شبیه به ماست. آنها همچنین باید توپ را در اختیار داشته باشند تا بتوانند به سبک خودشان بازی کنند. این هم حقیقت دارد که آنها در دفاع از زمین خود بسیار خوبند.»

پیش بینی می شود که بارسا در این بازی با حضور سه ستاره استثنائی اش بسیار قوی و موثر عمل کند. انها توانسته اند از ابتدای این فصل از رقابتها تاکنون ۱۲۰ گل را وارد دروازه های حریف کنند.

ماسیمیلیانو الگری، سرمربی تیم یوونتوس می گوید: «هنگامیکه به مسی، نیمار و سوارز نگاه می کنید، همیشه این سوال مطرح است که در فینال چگونه می توانید انها را متوقف کنید؟ آنها سه بازیکنان فوق العاده هستند و ما باید طی نود دقیقه بسیار ماهرانه عمل کنیم. ما باید در دفاع بسیار قوی عمل کنیم و از فرصتها برای گل زدن استفاده کنیم.»

این بازی در ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه به وقت محلی برگزار خواهد شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

لیگ قهرمانان اروپا؛ رئال با شکست سیتی به نیمه‌نهایی رسید؛ نمایندگان انگلستان حذف شدند

قرعه‌کشی لیگ قهرمانان اروپا؛ پورتو و طارمی با آرسنال دیدار می‌کنند ناپولی با بارسلونا

پایان مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا؛ میلان برد و صعود نکرد، پورتو با گلزنی طارمی به یک هشتم رسید