دیدار بایرن مونیخ و بارسلون: گواردیولا مقابل تیم قدیمی اش

دیدار بایرن مونیخ و بارسلون: گواردیولا مقابل تیم قدیمی اش
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دو تیم بایرن مونیخ و بارسلون، روز چهارشنبه درچهارچوب رقابتهای مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل یکدیگر قرار می گیرند. به این ترتیب پپ

دو تیم بایرن مونیخ و بارسلون، روز چهارشنبه درچهارچوب رقابتهای مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل یکدیگر قرار می گیرند. به این ترتیب پپ گواردیولا، مربی کنونی تیم بایرن مونیخ و بازیکن و مربی سابق تیم بارسلون به مصاف تیم سابقش خواهد رفت.

آگهی

گواردیولا که تمام جنبه های بازی چهارشنبه را بررسی کرده، می گوید: «من بسیار خوشحال خواهم شد اگر برنده شویم. شک نکنید که می خواهم برنده شوم. البته تیم بارسلون جزء مهمی از زندگی من بوده است. تیم بارسلون برای من همه چیز بود اما من اینجا هستم تا برنده شویم.»

لیونل مسی، مهاجم تیم بارسلون نیز درباره مربی سابق تیمش می گوید: «فکر می کنم او ما را بخوبی می شناسد. او برای مدتی طولانی با ما بوده و ما چیزهای مهم بسیاری را با یکدیگر تجربه کرده ایم. ما این بخت را داشتیم که با همدیگر جوایز بسیاری را ببریم. بنابراین او هم مرا بخوبی می شناسد و هم تمام بازیکنانی را که با آنها کار کرده.»

این مسابقه درحالی برگزار می شود که سه نفر از بازیکنان هر دو تیم، دچار آسیب دیدگی جدی شده اند.

روبرت لواندوفسکی، مهاجم لهستانی بایرن مونیخ که در مسابقه مرحله نیمه نهایی جام حذفی آلمان از ناحیه صورت آسیب جدی دیده، باید با ماسک محافظ بینی و گونه شکسته اش در این مسابقه شرکت کند.

فرانک ریبری که از ۱۱ ماه مارس به دلیل آسیب دیدگی مچ پا قادر به شرکت در رقابتها نبوده و دیوید آلابا در مسابقه روز چهارشنبه حضور نخواهند یافت.

در تیم بارسلون نیز گرچه «جرمی متیو» مدافع فرانسوی بارسلون به دلیل آسیب دیدگی پا حضور نخواهد داشت اما سه چهره مشهور تیم بارسلون یعنی لیونل مسی، لوئیس سوارز و نیمار احتمالا جای خالی او را بخوبی پر خواهند کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا؛ میلان، پاری‌سن‌ژرمن، دورتموند و نیوکاسل در گروه مرگ

نخستین دوره جام جهانی باشگاه‌ها در سال ۲۰۲۵ با شیوه جدید و حضور ۳۲ تیم در آمریکا برگزار می‌شود

منچستر سیتی با شکست اینتر میلان قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد