رضایت بریتانیایی ها از نام دومین فرزند عروس خانواده سلطنتی

رضایت بریتانیایی ها از نام دومین فرزند عروس خانواده سلطنتی
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

ویلیام و کیت، دوک و دوشس کمبریج دو روز پس از به دنیا آمدن دومین فرزندشان، نام این دختر را شارلوت الیزابت دایانا انتخاب کردند. شارلوت روز شنبه در

آگهی

ویلیام و کیت، دوک و دوشس کمبریج دو روز پس از به دنیا آمدن دومین فرزندشان، نام این دختر را شارلوت الیزابت دایانا انتخاب کردند.

شارلوت روز شنبه در بیمارستان سن ماریز لندن به دنیا آمد. وی چهارمین وارث تاج و تخت در خانواده کنونی سلطنتی بریتانیا محسوب می شود. اعلام رسمی نام نوزاد دوک و دوشس کمبریج از سوی کاخ کنزینگتون، روز دوشنبه با برپایی مراسمی ویژه همراه بود. بیگ بن لندن در ساعت ۱۴ به صدا درآمد و گارد سلطنتی نیز به شیوه ای سنتی ادای احترام کرد.

بسیاری از دوستداران خانواده سلطنتی بریتانیا از انتخاب این نام برای دومین فرزند کیت و ویلیام اظهار رضایت می کنند. شلی، از شهروندان لندن می گوید: «من واقعا دوستش دارم. این نامی است که فکر می کردم انتخاب می شود. شارلوت یکی از نام هایی است که بیش تر حدس زده می شد. البته که بودن دایانا در این نام هم عالی است.» فیل می گوید: «به نظرم عالی است. من نام شارلوت را دوست دارم و دو نام دیگر هم مناسب است.» دیزی فرزند وی، ولی نام آلیس را ترجیح می دهد.

کیت نیکول، نویسنده کتاب «کیت؛ ملکه آینده» چنین اظهار نظر می کند: «آنها درحال برنامه ریزی برای ادای احترام به شیوه ای بسیار شخصی هستند. خیلی منحصر به فرد است و چیزی که درباره او بسیار ویژه است اینکه او یک پرنسس دایانا خواهد بود و میراث دایانا را ادامه می دهد. می دانم که این نام سوم اوست ولی معنی دار است.»

پست بریتانیا نیز به مناسب تولد دومین فرزند دوک و دوشس کمریج تمبر یادبود منتشر کرده است. پیش تر در سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۳ میلادی نیز به مناسب های ازدواج شاهزاده ویلیام و به دنیا آمدن نخستین فرزندش تمبرهای یادبود منتشر شده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بازگشایی پارلمان بریتانیا با حضور یک شاه پس از ۷۰ سال؛ چارلز سوم برنامه‌های دولت را قرائت کرد

پناهجویان در «تله مرگ»؛ آتش‌نشانان بریتانیا دولت را درباره ایمنی «بیبی استکهلم» به چالش می‌کشند

جنگ اوکراین؛ لندن نزدیک به ۳ میلیارد پوند برای تقویت ذخایر نظامی خود هزینه می‌کند