Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

اعتراض چپگرایان به نشست گروه هفت در لوبک آلمان

اعتراض چپگرایان به نشست گروه هفت در لوبک آلمان
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

وزیر امور خارجه آلمان در نشست دو روزۀ وزرای خارجه هفت کشور صنعتی جهان در شهر لوبک آلمان به همتایان خود خاطرنشان کرد که دنیا با دنیای مطلوب و عاری از

آگهی

وزیر امور خارجه آلمان در نشست دو روزۀ وزرای خارجه هفت کشور صنعتی جهان در شهر لوبک آلمان به همتایان خود خاطرنشان کرد که دنیا با دنیای مطلوب و عاری از جنگ فاصله زیادی دارد.

فرانک اشتاین مایر در نشست روز سه شنبه گروه هفت، همکاری های سیاسی و دیپلماتیک دولت ها را لازمه فائق آمدن بر مشکلات موجود دانست.

آقای اشتاین مایر گفت:«ما با درگیری های مسلحانه بی شمار، دولت های ناکام، تهدیدهای تروریستی و درد و رنج انسانها مواجهیم. ما دولتها باید دست در دست هم دهیم و از تمام ظرفیت جعبه ابزاری بنام همکاری های سیاسی و دیپلماتیک برای حل این درگیری ها و تحقق جهانی با صلح و آرامش بیشتر استفاده کنیم.»

طبق معمول همه سال، اجلاس امسال گروه هفت اعتراض چپگرایان را بدنبال داشت. معترضان، هفت قدرت برتر و صنعتی جهان را به دخالت، تصمیم گیری و تعیین خط مشی برای کشورهای دیگر متهم می کنند.

پلیس آلمان تعدادی از تظاهرات کنندگان را در این روز به دلایلی نامعلوم بازداشت کرد و از اعلام تعداد بازداشت شدگان نیز سر باز زد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رهبران گروه ۷ به ایران درباره برنامه هسته‌ای و نیز ارسال موشک به روسیه هشدار دادند

پوتین غرب را به خاطر «دزدی» از دارایی‌های مسدود شده روسیه تهدید کرد

نشست گروه۷ با طعم «استقراض به اوکراین»؛ «یکه‌تازی» ملونی همزمان با «افول» ماکرون و سوناک