Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

واکنش وزیر کشور ایتالیا به تیراندازی در صحن دادگاه میلان

واکنش وزیر کشور ایتالیا به تیراندازی در صحن دادگاه میلان
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دادگاه میلان ایتالیا پنجشنبه شاهد یکی از صحنه هایی بود که تنها در فیلمهای سینمایی انتظارش را دارید. کلودیو جاردیلو، که به دلیل ورشکستگی به دادگاه

آگهی

دادگاه میلان ایتالیا پنجشنبه شاهد یکی از صحنه هایی بود که تنها در فیلمهای سینمایی انتظارش را دارید.

کلودیو جاردیلو، که به دلیل ورشکستگی به دادگاه میلان رفته بود ابتدا با شلیک بسوی قاضی پرونده در مقابل دفترش در داخل دادگاه جان او را گرفت و سپس دو نفر دیگر از جمله یکی از وکلای مدافع خود را در صحن دادگاه از پای درآورد. چندین تن نیز در این حادثه زخمی شدند.

یکی از وکلای حاضر در دادگاه گفت: “یکی از همکارانم در میان زخمیها بود او روی زمین افتاده بود و در انتظار کمک پزشکان. آمبولانس بیست دقیقه دیرتر از زمان مورد نظر به محل رسید.”

حضور مسلحانه یک متهم در دادگاه میلان سوالات زیادی درباره متزلزل بودن موازین امنیتی در ایتالیا مطرح کرده است و آنجلیون آلفانو وزیر کشور ایتالیا قول داد که دیگر کشورش شاهد چنین صحنه هایی نباشد.

وی در نشست خبری روز پنجشنبه گفت: “اینجا در میلان یکی از تلخ ترین و بدترین اتفاقات سالهای اخیر را شاهد بودیم. این اتفاق در کشور ما افتاده است و کاری می کنیم که دیگر تکرار نشود.”

ابتدا عامل تیراندازی دادگاه میلان توانست از مهلکه بگریزد تنها نیروهای پلیس موفق شدند او را در ۴۸ کیلومتری شهر میلان و در حومه این شهر بازداشت کنند. کلودیو جاردیلو با تدابیر شدید امنیتی بدلیل شرایط بدی که داشت به بیمارستان منتقل شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دادگاه میلان، صحنه تیراندازی بی سابقه

چرا مقام‌های شهر میلان به دنبال ممنوعیت فروش بستنی و پیتزا پس از نیمه‌شب هستند؟

پرسه‌زنی شبانه سلطان جنگل در حومه رم؛ فرار شیر از سیرک وحشت‌آفرین شد